مادلینگ صورت

مادلینگ صورت

مادلینگ صورت یا به عبارتی زاویه سازی صورت، در راستای  فرم دهی به صورت است، که با راهکار های متفاوتی از جمله تزریق ژل، جراحی، تزریق چربی و … انجام‌ می شود. همچنین مادلینگ صورت، یکی از راه های اصلاح زاویه های صورت است. در حقیقت، پزشک می تواند اثرات پیری که بر روی پوست به وجود می آید را درمان کند. زاویه صورت هر شخصی توسط ژنتیک او تعیین می شود، و هورمون های جنسی شخص است که شکل ظاهری فرد را استخوانی و یا به شکل های متفاوت، در می آورد. زاویه صورت نقش به سزایی در جذابیت شما دارد، و تمام بخش های صورت نقش تعیین کننده ای در زیبایی  دارند و به همین علت، باید به ریزه کاری ها و جزئیات صورت توجه شود. در کلینیک زیبایی الگانت خدمات مادلینگ صورت توسط بهترین متخصصین انجام می شود. برای آشنایی بیشتر می توانید موارد زیر را مطالعه کنید.

روش های مادلینگ صورت در ساری

روش های مادلینگ صورت در ساری

زاویه سازی صورت، در چند سال گذشته، به یکی پرطرفدارترین جراحی های زیبایی تبدیل شده است که اشخاص زیادی، مایل به انجام این جراحی هستند. در ادامه چند با روش های مادلینگ صورت در الگانت را به شما معرفی خواهیم کرد.

جراحی

برای انجام این روش عمل، بیمار بیهوش می شود و طبق بررسی های انجام شده، پزشک تغییرات لازم را روی صورت و فک فرد بیمار اعمال می کند. در بعضی موارد امکان دارد بیمار به کاشت پروتز در چانه یا گونه احتیاج داشته باشد.در این روش جراحی، برای مادلینگ صورت در قائم شهر  ماندگاری آن نسبت به دیگر روش ها بسیار بالاتر است ولیکن امکان دارد عوارض جانبی همچون خونریزی، تورم و درد را به همراه داشته باشد.

تزریق بوتاکس

از این راهکار، ضمن کوچک شدن نواحی مورد نظر در صورت استفاده می شود و این روش اکثرا برای افرادی که صورت مربعی شکل دارند کاربرد دارد. زیرا می توانند با تزریق بوتاکس به پوست خود، زوایه صورت خود را به راحتی تغییر دهند. با طور معمول ماندگاری این روش، 6 ماه است و اگر تمایل به انجام این روش دارید باید پس از گذشت 6 ماه مجددا آن را تمدید کنید.

تزریق چربی

یکی دیگر از روش های ، زاویه سازی صورت، روش تزریق چربی به پوست می باشد که بسیاری از متخصصان و جراحان زیبایی این راهکار را پیشنهاد می دهند. این روش مادلینگ ،معمولا برای افرادی که صورت لاغر و استخوانی دارند و می خواهند بخشی از صورت خود را با استفاده از چربی پر کنند، کاربرد دارد. در این روش، نیازی به بیهوش کردن بیمار نیست و چربی ها از بخش های مختلف بدن برداشته و به نقاط مورد نظر تزریق خواهد شد. در این روش درمان، تقریبا عوارضی وجود ندارد و ماندگاری آن نسبت به روش بوتاکس بیشتر است.

تزریق ژل

روش دیگری که محبوب و در عین حال کم عارضه است، تزریق فیلر و ژل است که با استفاده از آن می توانید صورت خود را با زاویه دلخواه مادلینگ کنید. مادلینگ صورت در ساری از برند های متفاوتی است که بستگی به مقدار و نیاز بودجه متقاضیان و نوع ژل دارد. این روش نیز همانند روش تزریق چربی کم عارضه است اما ماندگاری آن در مقایسه با دیگر روش ها، کمتر است.

استفاده از نخ

استفاده از نخ ، یکی از روش های محبوب در مادلینگ صورت در قائم شهر است چراکه علاوه بر اصلاح مشکلات صورت فرد، سبب جوان سازی پوست هم می شود. در این روش پزشک بعد از بررسی مشکلات صورت، در سطح پوست سوراخ هایی ایجاد می کند و از طریق آن لیفت صورت را انجام می دهد. مراقبت های لازم قبل از انجام مادلینگ صورت تهاجمی

  • از مصرف کردن  داروهایی که رقیق کننده خون می باشد، مانند آسپرین خودداری کنید.
  • مصرف مواد مغذی برای جلوگیری از ضعیف شدن بیمار، حین مراحل درمان.
  • از مصرف مشروبات الکی خودداری کنید.
  • از استعمال دخانیات بپرهیزید.

مراقبت های لازم پس از انجام مادلینگ صورت تهاجمی

دارو هایی که توسط پزشک تجویز شده است، به صورت منظم ،مصرف شود.

غذاهای آبکی و نرم مصرف شود.

از فشار به فک، پرهیز شود.

الگوی خواب به صورت صحیح رعایت شود تا به فک هیچ گونه فشاری وارد نشود.

از مصرف نمودن  داروهایی که رقیق کننده خون می باشد خودداری شود.

از مصرف خوراکی های سفت و جویدنی پرهیز شود.

کاندیدای مادلینگ صورت، چه ویژگی هایی باید داشته باشد

انجام زاویه سازی صورت برای همه ی افراد، مناسب نیست، و حالت صورت آن ها باید دارای ویژگی های خاصی باشد. بعضی از  ویژگی های مادلینگ عبارت است از…

کسانی که چانه مربعی شکل دارند.

کسانی که خط فک آن ها زاویه ندارد.

کسانی که چانه آن ها، دایره ای شکل می باشد.

بانوانی که فک آن ها مشابه فک آقایان می باشد.

کسانی که چانه آن ها، چاق می باشد.

و کسانی که چانه آن ها از حد معمول لاغر تر می باشد.

همچنین ضمن درک بیشتر، شما می توانید با قرار دادن انگشت شست خود، بر روی دو طرف صورت ، انگشت خود را به سمت گوش ها، بکشید و در صورتی که این حالت مورد پسند شما بود. متوجه می شوید که صورت شما به زاویه سازی و تزریق احتیاج دارد، تا حجم از دست رفته خود را دریابد و صورت زیباتر شود

چه افرادی قادر به انجام مادلینگ صورت نیستند

کسانی که پوست افتاده دارند.

کسانی که صورت های خیلی چاق، و یا خیلی لاغر دارند.

کسانی که بینی بزرگی دارند.

کسانی که گونه های بسیار کوچکی دارند.

کسانی که فک پایین آن ها کوچک تر از حد معمول می باشد.

کسانی که  چانه آن ها،حالت عقب رفتگی دارد.

کسانی که گردن، چاقی دارند.

و کسانی که قسمت بالای صورتشان نسبت به قسمت پایین صورتشان کوچکتر است‌.

مادلینگ صورت چه عوارضی دارد

عارضه های جانبی در مادلینگ صورت در ساری، در روش ها و عمل های مختلف، با یکدیگر متفاوت است. ولی به طور کلی، حالت مشترک آن ها بعد از انجام عمل، درد و تورم است که بعد از مدت کوتاهی از بین می رود. اما عوارض دیگری همچون خون مردگی، عفونت و تقارن نداشتن، ممکن است در روش تزریق ژل، به وجود بیاید. استاندارد زیبایی هر فرد، طبق تناسبات و اندازه هایی که در نقاط مختلف صورتش وجود دارد، بررسی می شود. چنانچه این اندازه ها، با نوع صورت فرد متناسب باشد، زیبایی صورت آن نیز دو چندان می شود. برای نمونه، ممکن است شما چانه و یا بینی زیبایی داشته باشید، اما اندازه آن نسبت به صورت شما تناسب نداشته باشد یا به طور مثال، حالت چشمان شما بسیار زیبا باشد ولی به فرم صورت شما نخورد، به همین علت، نواقص صورت شما باید رفع شود، تا چهره شما زیباتر شود. هر چند داشتن فک برجسته، زیبا است اما این برجستگی باید به طور کامل با صورت فرد، مطابقت داشته باشد و به اندازه صورت بخورد. همچنین به هر اندازه که، لب ها بزرگتر و پر حجم تر باشند.، زیباتر به نظر می رسند، در حالیکه باید فرم و اندازه لب ، کاملا با فرم صورت هماهنگ باشد، تا از تمام نواحی صورت از جمله نیم رخ، سه رخ، و تمام رخ زیبا به نظر برسد. امروزه راهکار های پیشرفته ی بسیاری آمده است که با انجام آن ها می توانید فرم صورت خود را متناسب کنید.

مادلینگ صورت

مدت زمان ماندگاری مادلینگ چقدر است

کاملا مشخص است که زمان ماندگاری زاویه سازی صورت به راهکاری که از آن استفاده می کنید بستگی دارد، و همچنین به نوع موادی که استفاده می شود. برای مثال تزریق ژل بستگی به نوع استفاده آن، شش تا یک سال ماندگاری دارد، هر چند که این موضوع به میزان پذیرش و نوع پوست فرد نیز بستگی دارد. میزان ماندگاری در روش تزریق چربی، کمتر است، و ماندگاری آن بالای دو سال است و دوام آن از روش های دیگر بیشتر است. البته که این موضوع، به بدن شما هم بستگی دارد، میزان ماندگاری زاویه سازی صورت با نخ حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه است، که به مراقبت های بعد از انجام مادلینگ هم بستگی دارد. روشی که بیشتر افراد برای مادلینگ صورت در قائم شهر بر می گزینند، بوتاکس است که به طور معمول هر ۶ ماه باید تمدید شود، ضمن این کار باید به کلینیک های معتبر مراجعه کنید.

هزینه مادلینگ صورت در ساری، چقدر است ؟

زاویه سازی صورت در کلینیک زیبایی الگانت با استفاده از راهکار هایی همچون تزریق چربی و ژل، بهترین راه درمان برای پوست های سطحی می باشد، این راهکار، تاثیرات جوان کننده ای بر روی پوست دارد.این روش های کم هزینه، مناسب ترین و بهترین  جایگزین برای روش های تهاجمی جراحی و پر هزینه است. با استفاده از راهکار های تزریق چربی و ژل می توان به نتایج  بلند مدت و دائمی جراحی رسید.

امروزه هزینه های زاویه سازی صورت به دلیل قیمت ارز ها و نوسانات، و وارداتی بودن ژل های تزریقی، در حال تغییر است. همچنین هزینه مادلینگ صورت در ساری به میزان چربی و ژل مصرفی آن متفاوت است.

مراحل انجام مادلینگ صورت در ساری چیست؟

در کلینیک زیبایی الگانت روش های مدرن و با تجهیزاتی را برای متقاضیان مادلینگ صورت در ساری، در نظر گرفته است. این تجهیزات، با استفاده از بهترین فیلر ها، استخراج چربی را با کمترین عوارض و کاملا بی خطر انجام می دهد. به مراحل زاویه سازی صورت که در ادامه مطلب ذکر شده است دقت کنید. به علت سوزش و درد سرنگ های تزریقی قبل از شروع زاویه سازی از کرم های بی حسی موضعی، محل مورد نظر را بی حس می کنند. پس از مشاوره، طبق نظر پزشک فیلر را حاوی چربی یا ژل می کنند. قبل از مراحل تزریق، پزشک متخصص صورت را کانتور می کند کانتور کردن قبل از زاویه سازی صورت به معنای بررسی صورت و انجام زاویه سازی است که با این روش، نقص های صورت را برطرف می کند و در مرحله نهایی، فیلر را به محل مورد نظر، تزریق می کنند.

مادلینگ صورت

خارج کردن چربی از بدن افراد چگونه صورت میگیرد

برای انجام این روند، می بایست با ساکشن آشنایی داشت. یک نوع دستگاه، به نام لیپوساکشن وجود دارد که با استفاده از آن، می توان چربی های اضافی بدن را استخراج کرد. پس از انجام استخراج چربی، دستگاه دیگری به نام سانتریفیوژ ادامه کار را انجام می دهد. در این دستگاه، چربی های غیر اشباع داخل یک محور، استوانه ای شکل قرار می گیرد و ذرات اضافه را از ذرات اصلی جدا می کند. هر چقدر که باقی بماند، ذرات قابل استفاده چربی است که بسیار کاربردی است. با استفاده از سرنگ، مواد چربی را می کشند و به نواحی مختلف پوست تزریق می کنند.

تاثیرات مادلینگ بر صورت

در فرآیند زاویه سازی صورت، همانند سفالگری می توان فرم صورت و چانه را به شکل دلخواه تغییر داد، و نقص های آن را برطرف کرد، از جمله برجسته کردن چانه و گونه ها، کشیدن v و ساخت فک کوچک، اقداماتی است که می توان با مراجعه به بهترین دکتر انجام داد. از نمونه مزایای مادلینگ صورت در قائم شهر می توان  ظریف شدن بینی ، جوان سازی پوست و درشت کردن چشم را نام برد. مادلینگ صورت در ساری برای کسانی که نقص مادرزادی در صورت خود دارند و یا حتی افرادی که در تصادف، فرم طبیعی صورت آن ها تغییر کرده است، نیز موثر است و چهره آن ها را بهبود می بخشد. اعتماد به نفس از دست رفته ی افراد را باز می گرداند و فرو رفتگی ها و نقایص صورت را برطرف می کند. زیبایی چهره، اصل مهمی در بوجود آمدن تصویر کلی هر شخص از خود بوده است به همین علت، با انجام کانتور کردن صورت می توان با یک تیر دو نشان زد. هم تناسب چهره و هم زیبایی خود را می توان حفظ کرد.

سخن آخر در مورد مادلینگ صورت

مادلینگ صورت علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمان هم دارد و برای افرادی که دچار مشکل هستند یا به طور مادرزادی نقصی دارند، بسیار انتخاب و گزینه بسیار مناسبی است. زاویه سازی صورت، با لاغر کردن صورت و کوچک کرد فک، و برجسته سازی چانه و گونه ها انجام می شود.

مادلینگ صورت در ساری و قائمشهر

کلینیک زیبایی الگانت انواع خدمات مربوط به مادلینگ صورت را در شهر ساری و قائم شهر ارائه می دهد. متخصصان ما در الگانت از آخرین تجهیزات برای ارائه خدمات مادلینگ صورت استفاده می کنند. برای بهرمندی از خدمات مادلینگ صورت کلینیک زیبایی الگانت در ساری و قائمشهر شما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید. همچنین می‌توانید برای رزرو وقت مادلینگ صورت در الگانت کلیک کنید.

 

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده