زاویه سازی فک

زاویه سازی فک

تمایل وسعی نمودن جهت زیباتر شدن در افراد، مخصوصا بانوان، از نخست وجود داشته و در عصر حاضر با ترقی های دانش پزشکی و عمل های زیبایی، دستیابی به این مسائل راحت تر شده است. یکی از روش های زیبا سازی که امروزه بسیار رایج شده است، زاویه سازی فک می باشد. حتما تا به حال کسانی را در اطراف خویش مشاهده کرده اید که دارای چانه ای به شکل V شکل دارند که موجب زیبایی و تقارن زیبایی در چهره آن ها گردیده است. این ظرافت فک سبب می شود که چهره فرد، جوان تر و با جذابیت بیشتری دیده شود. زاویه سازی فک از جمله خدماتی است در کلینیک الگانت انجام می شود. برای آشنایی بیشتر می توانید مطالب زیر را مشاهده کنید.

زاویه سازی فک (مادلینگ چهره)

این روزها جراحی های زیبایی مثل زاویه سازی فک و صورت  یا همان به اصطلاح مادلینگ چهره در میان بانوان و آقایان بسیار پر طرفدار شده است. زاویه سازی فک به غیر از فرم دهی چانه و صورت، موجب جوان سازی و زیبایی پوست هم می گردد. جراحی زاویه سازی فک با طریق مختلفی قابل اجرا می باشد که هر کدام از این طریق دارای مزایا و معایبی می باشند.

در حقیقت تمایل به زیبایی در همه افراد وجود داشته و داشتن ظاهری زیبا تر، موجب افزایش اعتماد به نفس در انسان ها می گردد. همین که اشخاص دائما بهتر و زیبا تر دیده شوند، از برای همگان مهم و حائز اهمیت می باشد. از طرفی دیگر داشتن هر نوع عیب در صورت، موجب پایین آمدن اعتماد به نفس در اشخاص می گردد. به همین خاطر جراحی های زیبایی که در قسمت صورت اعمال می شود، اغلب مورد استقبال تعداد زیادی از بانوان و آقایان قرار می گیرد.

چنانچه از اندازه و سبک چانه ی خود راضی نیستید و یا احساس می کنید که فک شما دچار نا متقارنی می باشد، می توانید با این جراحی عیب های چهره خویش را بر طرف بنمایید. در حقیقت جراحی زاویه سازی فک و صورت، یکی از جراحی های زیبایی برای بر طرف کردن عیب و ایرادات چانه و حالت دهی به صورت می باشد که توسط متخصصین پوست و مو در الگانت انجام می گردد. به همراه این جراحی زیبایی، افرادی که خواهان زیبایی بیشتر چهره هستند به انجام سایر اقدامات زیبایی مثل کاشت ابرو و کاشت مو هم ترغیب می شوند.

زاویه سازی فک

فواید زاویه سازی فک

زاویه سازی فک و صورت یا مادلینگ چهره یکی از جراحی های زیبایی چهره است که با تکنیک ها و روش های مختلفی انجام می شود و دارای مزایای زیادی می باشد که با انجام این راه می توانید از آنها بهره مند گردید، این مزایا یا فواید عبارت اند از:

می تواند موجب زیبایی، جوان سازی، تصحیح زاویه بینی، بر طرف نمودن غبغب و حالت دهی به چانه شود. در جراحی زاویه سازی فک شکل صورت بعد از جراحی به طور V شکل می شود چون این شکل صورت در کل دنیا جذاب و پر طرفدار می باشد. این جراحی اغلب در میان بانوان و آقایان جوان خیلی رایج است. در مادلینگ چهره، قسمت هایی از صورت که نقش اصلی در زیبایی صورت دارند برجسته تر می گردد تا متناسب تر با سایر نقاط صورت گردد. این نقاط شامل زوایا و خطوط فک، چانه و گونه می باشد که با تکنیک های گوناگونی جهت زاویه سازی صورت استفاده میگردد، این نقاط در تناسب با یکدیگر برجسته گشته و شکل زیبایی به صورت هدیه می دهد.

زاویه سازی فک  برای چه کسانی مناسب است؟

جهت اعمال جراحی زاویه سازی فک و صورت، شکل صورت اشخاص می بایست دارای ویژگی هایی باشد و این بدان معنا است که این جراحی برای عموم قابل انجام نبوده و کسانی که دارای ویژگی های زیر هستند کاندیدای مناسبی جهت این جراحی می باشند:

کاندیدای مناسب مادلینگ چهره باید دارای فکی عریض و پهن یا فکی مربعی طور یا چانه ای دایره شکل یا کسانی که خط فکشان دارای زاویه نیست یا دارای گونه هایی چاق هستند یا بانوانی که فک شان شکل مردانه طور دارد و یا اینکه گونه هایی لاغر دارند باشند.

یک راه برای اینکه متوجه شوید شما نیاز به زاویه سازی فک در ساری دارید یا نه؟ و یا اینکه از این سبک خوشتان می آید یا نه؟ این است که پوست صورت خویش را از 2 طرف، با گذاشتن انگشت شست دستتان، به طرف گوش ها بکشید. چنانچه این شکل صورت را دوست داشتید، یعنی این که صورت شما احتیاج به تزریق و مادلینگ چهره دارد تا عدم حجم را به دست بیاورد و چهره را زیبا تر نماید.

چنانچه دارای ویژگی های زیر هستید عمل زاویه سازی فک در ساری برای شما مناسب نمی باشد:

کسانی که دارای صورت هایی خیلی چاق و یا خیلی لاغر یا دارای افتادگی پوست یا کسانی که فک پایینی شان کوچک است یا صورت های گرد و چاق یا دارای گونه هایی کوچک یا بینی بزرگ هستند یا کسانی که چانه ای عقب رفته دارند یا گردن چاقی دارند یا کسانی که ناحیه بالایی صورت شان در مقایسه با ناحیه پایینی، باریک تر و کوچک تر می باشد، کاندیدای مناسبی برای انجام مادلینگ چهره نمی باشند.

زاویه سازی فک

انواع روش های زاویه سازی فک

تکنیک های زاویه سازی فک خیلی گوناگون می باشد. تکنیک های صورت گرفته برای هر کسی طبق نظر پزشک معالج وی انجام می گیرد. پیش از انجام جراحی، نخست متخصص ما شکل گردن و صورت، ساختار فک و چهره بیمار را بررسی می نماید و بعد از آن تست حساسیت و واکنش پوستی در برابر بعضی مواد مثل نخ یا ژل را روی فرد انجام می دهد. در آخر فرد طبق مشاوره پزشک می تواند یکی از تکنیک های زیر را برای زاویه سازی فک انتخاب کند.

مادلینگ چهره با تزریق ژل

این روش بدون جراحی می باشد و در اول کار، متخصص مربوطه صورت فرد را بررسی می کند و قسمت هایی که باید ژل تزریق گردد را مشخص می کند. مسئله تزریق بسیار مهم بوده و بایستی به مقدار لازم و با دقت فراوان انجام گیرد.

با دقت به این که در این تکنیک از چه ژلی استعمال می گردد، دوام آن نیز بین 6 ماه الی 36 ماه می باشد و بایستی توجه کنید که به خاطر وجود ژل های بی کیفیت در بازار، پیش از زاویه سازی فک و صورت با استفاده از تزریق ژل، حتما درباره سوابق پزشک مربوطه تحقیق کرده باشید چون اگر از ژل های نا مرغوب استفاده کند ممکن است عارضه هایی خطرناک و جبران نکردنی را به صورت تزریق کرده باشید… . دقت کنید که مرغوب ترین ژل های مرتبط با این امر اسید هیالورونیک می باشد که سازگاری خوبی با بدن دارد. یکی از معایب تکنیک تزریق ژل  این است که اغلب دچار عدم تقارن در چهره ، عفونت و تورم و کبودی بعد از تزریق می شوند.

مادلینگ چهره با تزریق چربی

تزریق چربی یکی از بهترین تکنیک های زاویه سازی فک در قائم شهر می باشد. در این تکنیک که به طور سرپایی و همراه با بی حسی موضعی تزریق انجام می شود، چربی های زائد از یک نقطه از بدن گرفته می شود و بعد از آماده کردن چربی، به نقاطی از صورت که به واسطه ی متخصص مشخص گردیده است، تزریق می شود. این روش هیچ عوارضی نداشته و به خاطر این که از بدن خود فرد اخذ گردیده، بهترین سازگاری را دارد و عوارضی که امکان دارد در تزریق ژل رخ دهد، در تزریق چربی بروز نمی یابد این چربی های تزریقی اغلب تا چند سال دوام دارد.

مادلینگ فک با نخ

زاویه سازی صورت با نخ نیز از پر طرفدار ترین تکنیک های ارائه شده در مادلینگ چهره می باشد. در این تکنیک نخست متخصص نقاط ورودی و خروجی نخ را بروی صورت فرد معین می نماید و بعد با سوزن هایی ظریف و مختص این کار، نخها را وارد نقاط مورد نظر نموده و بعد از خارج کردن، نخها را گره می زند و در زیر پوست مخفی می نماید. این روش موجب لیفتینگ و کشیدگی پوست نیز می شود. نتیجه به دست آمده از زاویه سازی فک با نخ، فوری و قابل رویت پس از انجام می باشد. این تکنیک نیز هیچ نوع عوارض نداشته و موجب بروز زخم و یا اسکار هم بروی صورت نمی گردد.

زاویه سازی فک

مادلینگ صورت با بوتاکس

زاویه سازی فک با بوتاکس بدون نیاز به جراحی انجام می گردد و بدین صورت می باشد که بوتاکس به نقاطی از چانه تزریق می گردد تا چانه کوچک تر به نظر بیاید. این تکنیک برای افرادی که خواهان کشیدگی در پایین صورت شان هستند یا کسانی که دارای فک مربعی طور هستند نیز مورد مناسبی می باشد.

مادلینگ چهره با تزریق فیلر

در این تکنیک، فیلر به ناحیه تحتانی صورت و نواحی گردن تزریق می گردد که این کار موجب خوش تراش گشتن فک می گردد و شکلی زیبا به چهره می دهد. حاصل تزریق فیلر بعد از عمل به طور فوری قابل رویت می باشد. این تکنیک عوارضی نداشته و فرد بعد از عمل می تواند به کارهای شخصی خویش رسیدگی نماید.

مادلینگ چهره با جراحی:

در تکنیک جراحی فرد در اتاق عمل بیهوش می گردد و بعد پزشم متخصص وی سایز فک را کوچک تر می کند و این امر با برش قسمتی از استخوان فک با استفاده از مته و اره مخصوص انجام می گیرد. همچنین در حالی که این ناحیه دارای عضلاتی حجیم باشد، متخصص ناحیه هایی از این عضلات را بیرون می کشد و آن نقاط را بخیه می کند.

مراقبت بعد از زاویه سازی فک

توصیه های لازم جهت پس از عمل توسط متخصص معالج به فرد ابلاغ داده می شود ولی رعایت نمودن نکات زیر به همراه توصیه های متخصص، نتایج عمل را بهتر می کند:

حدود 4 ساعت بعد از عمل، از آرایش نمودن و فشار آوردن بر روی محل بپرهیزید، حدود 7 روز از جویدن غذا و خوراکی های سخت و سفت و رفتن به سونا و آب گرم بپرهیزید، تا 2 روز بعد از عمل بروی شکم نخوابید، تا 24 ساعت بعد از عمل ورزش و فعالیت سنگین انجام ندهید.

عوارض زاویه سازی فک

عوارض مادلینگ چهره در تکنیک و روش های گوناگون با هم فرق دارد. اما به طور عمومی ورم و درد بعد از عمل، میان همه آنها مشترک می باشد که بعد از گذشت زمان کمی رفع می گردد ولی عارضه های دیگری مثل خون مردگی و کبودی، عفونت و عدم تقارن در تکنیک تزریق با ژل امکان دارد پدیدار شود.

هزینه زاویه سازی فک

هزینه زاویه سازی فک، طبق عوامل مختلفی معین می گردد. یکی از این عاملان اصلی، تکنیکی می باشد که جهت این امر به کار برده می شود. هر کدام از این تکنیک های مذکور هزینه های مختلفی دارند. همچنین تجارب و سوابق پزشک متخصص هم یکی دیگر از عاملین موثر بر هزینه می باشد. ولی به خاطر حساس بودن این عمل، توصیه می شود که جهت این امر به پزشکی متبحر و با تجربه در همین خصوص مراجعه کنید و گول تبلیغات دروغینی که گاها قیمت های کمتری را اعلام می کنند نخورید. چون با کمترین سهل انگاری در این امر از طرف پزشک، امکان دارد آسیب های نا علاجی به صورت وارد گردد. شما می توانید با مراجعه حضوری به کلینیک الگانت توسط بهترین و ماهرترین پزشکان معاینه شوید و عمل زیبایی خود را انجام دهید.

زاویه سازی فک در ساری و قائمشهر

زاویه سازی فک در ساری یا همان مادلینگ چهره به 2 صورت دائمی و غیر دائمی که شامل کار گذاشتن نخ و ژل و چربی و بوتاکس می باشد، انجام می پذیرد. این تکنیک به زیباتر شدن چهره و تقارن صورت و نیز کوچک شدن چانه کمک خواهد کرد. کلینیک زیبایی الگانت انواع خدمات مربوط به زاویه سازی صورت و چهره را در شهر ساری و قائم شهر ارائه می دهد. متخصصان ما در الگانت از آخرین تجهیزات برای ارائه خدمات مادلینگ فک استفاده می کنند. برای بهرمندی از خدمات زاویه سازی فک کلینیک زیبایی الگانت در ساری و قائمشهر شما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید. همچنین می‌توانید برای رزرو وقت زاویه سازی فک در الگانت کلیک کنید.

 

عکس های قبل و بعد زاویه سازی فک  :

در ادامه مطلب عکس های قبل و بعد زاویه سازی فک در کلینیک زیبایی الگانت در ساری آورده شده است:

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده