زاویه سازی بینی

زاویه سازی بینی

برخی از افراد جامعه ممکن است که به طور طبیعی دارای قوز بینی و یا افتادگی سر و نوک بینی باشند و به دنبال یافت راه حلی برای رفع این معطل هستند .باید بگوییم که امروزه رفع بسیاری از مشکلات ظاهری بینی و زاویه سازی بینی در ساری بدون جراحی امکان پذیر است که یکی از این روش ها تزریق ژل یا فیلر به نواحی مورد نظر می باشد و باعث بهبود ظاهر بینی می گردد. کلینیکی زیبایی الگانت خدمات زاویه سازی بینی در قائم شهر و ساری را انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه این مطلب را از دست ندهید.

زاویه سازی بینی در کلینیک زیبایی الگانت در ساری

تغییر شکل بینی بدون روش جراحی بینی

اکثر افرادی که به دنبال زاویه سازی بینی در ساری هستند و برایشان شکل و ظاهر بینی اهمیت دارد و از طرفی بنابه دلایلی شرایط جراحی کردن ندارند و از جراحی کردن می ترسند بهتر است از روش تزریق فیلر که به آن رینوپلاستی گفته می شود استفاده نمایند. این روش مناسب افرادی است که می خواهند بدون جراحی مشکلات بینی خود را برطرف سازند ماندگاری این روش تا شش ماه می باشد و موقتی است. درمان نمودن بینی به وسیله تزریق و سرنگ خیلی بهتر از رفتن به زیر تیغ جراحی می باشد.

زاویه سازی بینی ساری بدون انجام دادن جراحی چگونه می باشد؟

در روش زاویه سازی بینی ساری بدون جراحی پزشک با تزریق فیلر می تواند زاویه ها و فرم مطلوبی به بینی بیمار بدهد. در این روش ماده ای شبیه به ژل وجود دارد که همان هیالورونیک اسید می باشد و به زیر پوست و لایه عمیق پوست انتقال داده می شود و نتایج این روش بین چهار ماه تا سه سال ماندگاری دارد. فرایند رینوپلاستی از ۱۵دقیقه تا ۴۵دقیقه طول می کشد و در این هنگام شما دراز می کشید و پزشکان ما در الگانت از بی حسی استفاده می نماید و زمانی که بی حسی عمل کند پزشک معالج فرایند تزریق کردن را انجام می دهد و گاهی تزریق را به اطراف بینی و گاهی روی پل بینی افراد انجام می دهد و باعث زاویه سازی بینی در ساری فرد مورد نظر می شود.

زاویه سازی بینی قائم شهر با تزریق فیلر مناسب چه افرادی است؟

رینوپلاستی و یا تزریق نمودن فیلر می تواند تغییراتی در نوک بینی، اطراف بینی، پل بینی به وجود آورد و در ترمیم این نقاط کمک کند. این روش برای افرادی مناسب می باشد که:

  • می خواهند نوک بینی خود را برجسته تر کنند.
  • می خواهند برجستگی های کوچک روی بینی   صاف کنند.‌
  • افرادی که می خواهند نوک بینی خود را بالاتر ببرند.
  • افرادی که می خواهند حجم بینی خود را بیشتر کنند.

اگر روی بینی برجستگی دارید با استفاده از روش تزریق کردن فیلر می توانید آن را بهبود بخشید این روش برای افرادی که می خواهند بینی خود را کوچک کنند مناسب نیست.

بعد از زاویه سازی بینی در قائم شهر با تزریق فیلر چه اتفاقی رخ می دهد؟

بعد از انجام دادن درمان و اتمام تزریق تا یک یا دو ساعت شاید احساس درد قرمزی، تورم،  داشته باشید که طبیعی است و پس از گذشت یکی دو ساعت برطرف می شود. برای بهبود ورم ها می توانید که از کیسه و یا کمپرس یخ استفاده کنید. نتایج این روش زاویه سازی بینی در قائم شهر باید طی یک الی دو هفته قابل مشاهده باشد و کبودی و قرمزی از بین برود. دوره نقاهت تزریق فیلر بسیار کوتاه بوده و پس از تزریق می توانید به کارهای روز مره خود بپردازید. فرقی نمی کند که پزشک از چه نوع فیلری برای درمان استفاده کند در هر صورت نتایج این روش درمانی دایمی نمی باشد.

آمادگی قبل از زاویه سازی بینی با فیلر

پزشک شما دستور العملی را در رابطه با فیلر مورد تزریق برای شما ارایه خواهد داد ولی در حالت کلی قبل از انجام فیلر باید :

از داروی آسپرین، داروهای ضد التهابی مانند ایبوپروفن، انواع داروهای رقیق کننده های خون، مکمل های ویتامینEبه مدت یک هفته قبل از تزریق فیلر پرهیز کنید.

باید قبل از درمان تمامی سوابق درمانی و پزشکی خود را با متخصص خود در میان بگذارید

ویتامین k,می تواند خطرات کبودی را کاهش دهد و بهتر است قبل ازاین کار مقدار ویتامینkبدنتان افزایش پیداکند و از سبزیجات تازه استفاده نمایید.

قلب از تزریق نمودن فیلر و زاویه سازی بینی در قائم شهر آب زیادی بنوشید ولی پر خوری نکنید چون ممکن است حالت تهوع به شما دست بدهد.

زاویه سازی بینی در ساری با تزریق آنزیم

یکی دیگر از روش های جدید زاویه سازی بینی در ساری انجام تزریق آنزیم به بینی می باشد، تزریق نمودن آنزیم با تزریق نمودن کورتون بسیار متفاوت است و در واقع منظور از آنزیم بلورهای هیدروکسی آپاتیت کلسیم و هیالاز می باشد. بیشتر برای کوچک نمودن بینی های گوشتی از تزریق آنزیم استفاده می شود. آنزیم می تواند بافت غضروفی بینی را تحت تاثیر قرار دهد و آن را کوچکتر نماید.

مزایای زاویه سازی بینی در ساری چیست؟

از جمله مزایای زاویه سازی بینی در الگانت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • با زاویه سازی بینی در ساری می توان ناهمواری ها و قوز های بینی را برطرف نمود.
  • برای بینی های خیلی باریک با زاویه سازی و پرکردن می توانید به ظاهر بینی بهبود بخشید.
  • فرورفتگی های بینی را می توان برطرف نمود.
  • برای افرادی که بینی های نا متقارن و کج دارند استفاده می شود.
  • برای سربالا کردن و نوک بینی افراد استفاده می شود.
  • با برطرف کردن مشکلات بینی باعث زیبایی در صورت و چهره افراد می شود.

زاویه سازی بینی در قائم شهر با آرایش

بهتر است برای زاویه سازی بینی در قائم شهر به وسیله آرایش قبل از هر کاری بافتی یکنواخت از کرم پودر را بر روی صورت ایجاد نمایید و بعد شروع به کانتور کردن بینی کنید.

در مرحله بعدی با استفاده از قلم و پودر کانتور دو خط موازی روی تیغه بینی بکشید کانتورهای متفاوتی در بازار وجود دارد اما استفاده از کانتورهای پودری راحت تر می باشد بهتر است که خط های خود را کمرنگ بکشید تا اگر مشکلی بود راحت تر پاک بشوند در صورت عدم مشکل می توانید خط های خود را پررنگ تر کنید. اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که بینی شما از بالا تا پایین پهن می باشد بهتر است که خط هایی را که ایجاد می کنید از قسمت ابتدای ابروها تا قسمت بالای پره های بینی باشد و در قسمت نوک بینی برای ایجاد آرایش طبیعی می توانیم آن خط را محو کنیم.

زاویه سازی بینی در کلینیک زیبایی الگانت

باریک نشان دادن بینی

اگر پره بینی شما پهن می باشد بهتر است که دو خط را پایی نتر بکشید و از قسمت نوک بینی دو خط به حالت فلش به داخل بکشید و محو کنید تا بینی شما باریکتر به نظر برسد. برای محو کردن خط های خود می توانید از اسفنج های آرایشی استفاده کنید. بهتر است با قلم دیگر و روی پل بینی از سایه روشن استفاده نمایید.

نکات کاربردی برای زاویه سازی بینی با آرایش

برای اینکه بینی شما باریکتر به نظر بیایید بهتر این است که پس از اتمام کانتور بینی قسمت های بالای پره بینی را بهتر است که با پودر روشن و یا کانتور روشن، سفید و روشن نماییم.

به جای استفاده نمودن از کانتور می توان مراحل را با استفاده از مداد ابرو نیز انجام داد.

در هنگام زاویه سازی بینی در ساری با آرایش استفاده از رنگ های روشن و تیره بسیار اهمیت دارد و شما باید از اسفنج ها و قلم های تمیز و متفاوت استفاده کنید تا باعث چرک شدن کار نشود.

باید دقت کنیم آرایش چشم ها نباید خیلی غلیظ باشد چون تمرکز و دقت افراد بیشتر روی مرکز صورت و بینی می باشد.

زاویه سازی در ساری با پلاسما جت

روشی دیگر که برای زاویه سازی بینی مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه پلاسما جت می باشد. این دستگاه با ایجاد نمودن قوس الکتریکی و فشار بسیار بالا هوای بین پوست و سوزن دستگاه را به پلاسما تبدیل می کند و این پلاسما پوست اطراف خود را تصعید می کند و به همین دلیل است که پوست سریعا جمع شده و به اصلاح لیفت می شود‌. تا الان روش های بسیار زیادی برای زاویه سازی بینی در ساری معرفی شده اند . این روش بر روی بینی های گوشتی تاثیرگذاری بیشتری دارد ولی نباید از این موضوع فلفل شویم که این کار را پیش پزشک متخصص انجام دهیم.

در این روش پوست سطحی بینی سوزانده می شود که در لایه اپیدرم پوست گرما متمرکز خواهد شد و باعث جمع شدن لایه های زیرین پوست می شود.برای اینکار پوست از هر نوع آلودگی و مواد آرایشی پاک و تمیز می شود سپس در ناحیه مورد نظر از پماد های بی حسی استفاده می شود و پس از بی حس شدن پزشک کار درمانی را شروع می نماید و با دستگاه مخصوص این کار باعث سوزاندن چربی های روی پوست و لیفت و زاویه سازی بینی در ساری می شود.

مزایای زاویه سازی با پلاسما جت

دقت انجام کار در این روش درمانی بسیار بالا می باشد.

در مقایسه با جراحی هزینه بسیار ناچیزی دارد.

سرعت انجام این مار بسیار بالا است و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود.

دوره نقاهت کوتاهی دارد و معمولا عوارض جانبی به دنبال ندارد.

نتیجه این روش درمانی به صورت دایمی می باشد.

کاربردها با پلاسما جت

لیفت نمودن و کوچک شدن بینی علی الخصوص بینی های بزرگ و گوشتی

همچنین از این روش درمانی برای نواحی مختلف بدن می توان استفاده نمود که شامل: ترک های پوستی، خال، زگیل، کوچک نمودن غبغب و درمان زخم و اسکار می باشد. افرادی که بینی کوچک و سربالا می خواهند و همچنین نمی خواهند ساختار داخلی بینی‌شان تغییر کند و افرادی که به سن بلوغ رسیده اند و افرادی که بینی گوشتی دارند مناسب برای انجام پلاسما جت می باشند.

اقدامات لازم قبل از انجام دادن پلاسما جت

اگر دچار سرماخوردگی یا آنفولانزا هستید برای پلاسما جت تا پایان بهبودی کامل صبور باشید.

افرادی که دچار آفتاب سوختگی به خصوص در ناحیه بینی شده اند باید تا زمانی بهبودی صبر کنند.

در صورت مصرف داروهای خاص و یا بیماری باید با پزشک خود مشورت کنیم.

زاویه سازی بینی

مزایای استفاده از پلاسما جت

روش پلاسما جت به دلیل مزایای فراوان چندساله اخیر مورد استقبال زیادی از افراد قرارگرفته است .ازجمله مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد که شامل:

استفاده از پلاسما جت درمانی نسبت به سایر روش های جراحی خطر کمتری دارد.

انجام پلاسما جت درمانی باعث هیچگونه زخم و خون ریزی نمی شود.

برعکس عمل های جراحی باعث نازک تر شدن پوست نخواهد شد.

علاوه بر تغییر و زاویه دادن بینی باعث تحریک تولید افزایش کلاژن خواهد شد.

استفاده از پلاسما جت برای زاویه دادن به بینی نسبت به سایر روش ها هزینه کمتری دارد.

نتیجه زاویه دادن به بینی با پلاسما جت خیلی طبیعی است و دیگران فقط متوجه زیباتر شدن شما خواهند شد و در واقع نمی دانند که شما چه کاری را انجام داده آید.

نتیجه اینکار بلافاصله پس از اتمام قابل مشاهده خواهد بود.

عوارض پلاسما جت برای زاویه دادن بینی

اولین سوالی که بسیاری از مریض ها به هنگام مراجعه به ذهنشان می رسد عوارض پلاسما جت می باشد که پاسخ ما نیز به آن ها این است که عوارض پلاسما جت بسیار کم و ناچیز می باشد اما به شرط اینکه پیش افراد متخصص انجام شود. و انجام دادن پلاسما جت پیش افراد غیر حرفه ای عوارض جبران ناپذیری شامل غفونت، لک و … را به دنبال خواهد داشت.

عوارض پلاسما جت شامل: التهاب، قرمزی، تورم، سوزش در محل انجام این روش درمانی است و پس از ده روز برطرف خواهد شد و جای هیچگونه نگرانی نمی باشد.

سخن پایانی در مورد زاویه سازی بینی

همانطور که می دانید بینی از مهم ترین اجرای صورت می باشد و تاثیر بسزایی در زیبایی چهره افراد دارد. همه افراد ممکن است که به صورت طبیعی دچار قوز و افتادگی بینی باشند و دنبال راهی برای زاویه دادن بینی بدون جراحی می باشند. پس نتیجه می گیرم که روش های زیادی به غیر از جراحی برای زاویه دادن به بینی وجود دارد و افرادی که از جراحی کردن می ترسند می توانند با استفاده از روش تزریق فیلر، پلاسما جت، آرایش صورت، بوتاکس، تزریق چربی و … برای زاویه دادن به بینی و زیباتر کردن چهره خود استفاده کنند.

زاویه سازی بینی در ساری و قائمشهر

متخصصان ما در الگانت از آخرین تجهیزات برای ارائه خدمات زاویه سازی بینی استفاده می کنند. برای بهرمندی از خدمات زاویه سازی بینی کلینیک زیبایی الگانت در ساری و قائمشهر شما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید. همچنین می‌توانید برای رزرو وقت زاویه سازی بینی در الگانت کلیک کنید.

 

عکس های قبل و بعد زاویه سازی بینی :

در ادامه مطلب عکس های قبل و بعد زاویه سازی بینی در کلینیک زیبایی الگانت در ساری آورده شده است:

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده