تزریق آنزیم

تزریق آنزیم

این روزها روش های متعددی جهت کوچک نمودن بینی وجود دارد و یا گاهی اوقات پیش می آید که افراد از نتایج تزریق ژل و فیلر رضایت نداشته باشند و بخواهند که اثرات آن را از بین ببرند، در این صورت می توانید با تزریق آنزیم جهت بهبود این نتایج اقدام نمایید. تزریق آنزیم یا آنزیم درمانی یک نوع تکنیک درمانی در پزشکی می باشد که معمولا این امر به روش تزریق وریدی با محلولی که محتوای آن آنزیم مورد نیاز باشد صورت می گیرد ولی یکی از تکنیک های جدید و محبوب که اغلب جهت بینی های گوشتی به کار می رود. توجه کنید که تزریق آنزیم و تزریق کورتن دو موضوع متفاوت و جدا از هم می باشند. تزریق آنزیم نیز از جمله خدمات کلینیک زیبایی الگانت است .

تزریق آنزیم

تزریق آنزیم کوچک کننده بینی

مطلبی که این اواخر در دنیای مجازی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است، کوچک کردن بینی با تزریق ژل و آنزیم می باشد. تزریق این ژل ها و آنزیم ها در سایر اقسام صورت می تواند تاثیر داشته باشد، ولی این مطلب درباره بینی متفاوت می باشد. از آن جا که بینی از نقاط انتهایی بدن می باشد و از لحاظ عروق نیز خون رسانی کمتری در مقایسه با دیگر اعضا به آن صورت می گیرد، هر نوع تزریق اشتباه و غیر عادی به این عضو ممکن است موجب صدمات جدی در آن گردد. کوچک کردن بینی با تکنیک تزریق آنزیم در ساری، روشی کوچک کننده بینی روشی دائمی می باشد و به ندرت در بعضی از افراد امکان دارد 20% آن برگشت داشته باشد که اغلب در اثر چاقی یا بارداری رخ می دهد و به همین خاطر با انجام یک جلسه ی تزریق آنزیم بینی مجدد، کوچک می شود.

بینی یکی از اعضای مهم صورت می باشد که در زیبایی صورت بسیار موثر می باشد. رایج ترین تکنیک جهت بهتر شدن و یا بر طرف شدن مشکلات ظاهری بینی، عمل زیبایی بینی می باشد که به علل متفاوت مثل بیهوشی، دوره نقاهت طولانی و … ،متقاضیان کوچک شدن بینی ، ترجیح می دهند که این جراحی را انجام نداده و با در نظر گرفتن تکنیک های نوین پزشکی و زیبایی مصمم به تزریق آنزیم بینی می شوند.

هیالاز یا هیالورونیداز چیست؟

هیالورونیداز نوعی از آنزیم ها است که به صورت طبیعی در بدن یافت می شوند و باعث شکست مولکول هیالورونیک اسید می گردد و نیز هیالورونیداز در زمان های قدیم از منبع های حیوانی گرفته می شد ولی در زمان حال در آزمایشگاه ها از آلبومین انسانی بر گرفته می شود و هیالورونیداز با اسم تجاری هیالاز در آمپول های 1500 واحدی موجود می باشد و کارایی های مختلفی در چشم پزشکی، استفاده در بی حس کردن زمان زایمان، زیبایی و پوست دارا است.

کاربرد های هیالورونیداز

حجم دادن با فیلر اسید هیالورونیک در حالی که بیشتر از مقدار دلخواه انجام شده باشد و یا گره های زیر پوستی به خاطر عدم کیفیت بالای ژل و یا حتی واکنش های بافتی به وجود آمده باشد با انجام تزریق آمپول هیالاز صورت می گیرد که این امر باعث تجزیه فوری ژل می شود و پس از گذشت چند روز این ژل تزریق شده از بدن خارج می گردد البته با در نظر گرفتن این نکته واجب است که در روزهای اولیه پس از تزریق فیلر های اسید هیالورونیک، ورم طبیعی داشته باشید که این قضیه مخصوصا در قسمت زیر چشم و لب بیشتر مشاهده می شود. مصرف کمپرس سرد و عدم استفاده داروهای مسکن گروه آسپرین به سرعت روال پایین آمدن ورم کمک زیادی کند.

تزریق آنزیم هیالاز به بینی

هیالورونیداز ها از گروه آنزیم ها می باشند که موجب شکست مولکولی اسید هیالورونیک ها می گردد و در سال 1971 میلادی یکی از نخستین افرادی که به این آنزیم پی برد کارل مایر بود.

این فرد، انواع گوناگون این انزیم ها را در 3 دسته، گروه بندی نمود و دسته اول پستانداران، دسته دوم هیالاز کرم های حلقوی و دسته سوم هیالاز باکتری ها بودند. با کاتالیز و هیدرولیزهیالورونان که یک نوع مخلوط دهنده ماتریکس بیرون سلول می باشد، هیالورونیداز ویسکوزیته هیالورونان را کمتر نموده و از این راه نافذ بودن بافت را بیشتر می کند بدین ترتیب از این نوع آنزیم می توان جهت تسریع پراکندگی و ورود بافتی سایر داروها را به کار برد و نیز هیالورونید با کمک جراح پلاستیک و متخصص پوست به کار می رود تا تاثیرات تزریقات اسید هیالورونیک را بعنوان فیلر های بافتی مصرف گردیده است و فرد از آن رضایت ندارد یا عوارض نا خواسته ای رخ داده باشد، کاهش پیدا کند.

تزریق آنزیم

تزریق آنزیم در بینی

در این تکنیک کوچک نمودن بینی، متخصص از آنزیم هیالاز و بلورهای هیدروکسی آپاتیت کلسیم به کار می برد. این روش احتیاجی به بیهوشی و گذراندن دوره نقاهت دراز مدت نداشته و کاملا امن و بدون عوارض است. در این تکنیک متخصص نخست نقاط تزریق را ضد عفونی نموده و بعد آنزیم را تزریق می نماید.

تزریق آنزیم در ساری و قائمشهر

به علت سازش آنزیم ها با ساختمان نرمال بدن، روش کوچک کردن بینی با استفاده از تزریق آنزیم در قائم شهر دارای عارضه های کمتری بوده و این سازش اصلی ترین مزیت تکنیک تزریق آنزیم بینی در کوچک نمودن بینی بدون عمل جراحی است و نیز عدم دوره نقاهت یکی دیگر از مزایای این روش می باشد. در کلینیک زیبایی الگانت نیز تزریق آنزیم انجام می شود. متخصصان ما در الگانت از آخرین تجهیزات برای ارائه خدمات تزریق آنزیم استفاده می کنند. برای بهرمندی از خدمات تزریق آنزیم کلینیک زیبایی الگانت در ساری و قائمشهر شما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید. همچنین می‌توانید برای رزرو وقت تزریق آنزیم در الگانت کلیک کنید.

 

تزریق آنزیم به لب

فیلر لب به صورتی طراحی گشته که به مرور زمان به صورت طبیعی حل شود. با این حال امکان دارد در برخی اوقات مراجعین از نتیجه ی تزریق رضایتمند نباشند و صبوری جهت حل شدن طبیعی فیلر برایشان غیر ممکن باشد. چنانچه ژل لب تزریق نموده اید و نتایج آن را نمی پسندید، این امکان را دارید که فیلر را از قسمت زیر پوست خویش از بین ببرید.

اسید هیالورونیک موجود در فیلر های پوستی جدید را می شود با تزریق کردن آنزیم حذف کرده تا فیلر تقریبا تجزیه گردد و فورا به واسطه ی بدن جذب گردد، پس افراد ناراضی قادر هستند علل گوناگون جهت مایل بودن به حذف ژل لب خویش داشته باشند و یک علت رایج این می باشد که یک پزشک بی تجربه ناحیه را بیشتر از حد پر نموده باشد و یا بی تجربگی هایی از این قبیل انجام دهد در نواحی مثل گونه، لب ، گودی زیر چشم است.

تزریق آنزیم

هزینه تزریقات آنزیم بینی

این هزینه ها اول بستگی به تعرفه ها و نرخ های مورد نظر پزشک دارد. باید دقت شود که سطح کیفی آنزیم به کار برده شده و برند و شرکت آن ، میزان تزریق و تعداد جلسه های مورد احتیاج جهت این امر موثر هستند.

سوالات متداول

تا چند وقت پس از تزریق آنزیم بایستی از چسب بینی استفاده نمود؟

حدود 14 روز و هر روز 8 ساعت را از چسب بینی باید استفاده نمایید.

تا چند وقت پس از تزریق آنزیم در ساری، آب به بینی نباید بخورد؟

تا مدت یک شبانه روز از خیس شدن بینی، شامل شست و شو و بخور داغ و یا استحمام داغ پرهیز کنید.

تعداد جلسه های مورد نیاز برای تزریق آنزیم بینی چند جلسه است؟

تعداد این جلسه های تزریق با در نظر گرفتن معاینات فرد و بینی اش حدود 2 الی 6 جلسه ممکن است باشد. فاصله های این جلسه ها در طول 1 الی 2 هفته صورت می گیرد.

آیا تزریق آنزیم بینی کبودی یا ورم به همراه دارد؟

تکنیک غیر جراحی بینی احتیاج به دوران نقاهت نداشته و ورم و کبودی کمتری را دارا است که ظرف مدت 3 الی 4 روز بر طرف می گردد.

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده