کانتور و فرم‌دهی صورت با بوتاکس

کانتور و فرم‌دهی صورت با بوتاکس

به راحتی و بدون جراحت، با روش بوتاکس می‌توان اجزای صورت را خوش‌حالت‌تر کرد. کانتور و فرم‌دهی صورت با بوتاکس امروزه یک متد پرطرفدار در فرآیندهای پزشکی زیبایی است. زاویه‌سازی فک، بوتاکس چشم گربه‌ای، بوتاکس بینی و نقاط دیگر می‌توانند جایگزین امنی برای جراحی‌های زیبایی باشند.

سوالات پرتکرار در مورد فرم‌دهی صورت با بوتاکس

آیا می‌توان با بوتاکس چشم را کشیده‌تر کرد؟

بوتاکس چشم گربه‌ای یک متد کم‌خطر برای حالت دادن به فرم چشم و لیفت آن است.

آیا زاویه سازی فک با بوتاکس امکان‌پذیر است؟

با تزریق بوتاکس در عضلات پایینی صورت، می‌توان فک را استخوانی‌تر و کشیده‌تر کرد.

آیا بوتاکس درد دارد؟

تزریق بوتاکس با سرسوزن‌های ظریف انجام می‌شود و ممکن است فقط سوزش خفیفی داشته باشد.

هزینه فرم‌دهی صورت با بوتاکس چقدر است؟

بستگی به گستردگی کار و میزان تزریق بوتاکس و عوامل دیگر دارد. برای اطلاع از جزییات با کلینیک الگانت تماس بگیرید.

بوتاکس روشی مطمئن برای اصلاح ساختار صورت

بوتاکس روشی مطمئن برای اصلاح ساختار صورت

در زمانه‌ای که سلفی گرفتن مرسوم شده و شبکه‌های اجتماعی گسترده شده‌اند، توجه به جزییات صورت بیشتر شده است. احتمالا پیش آمده است که وقتی در آینه می‌نگرید از ساختار صورتتان راضی نباشید. مثلا با خود می‌گویید چه خوب می‌شد اگر کمی غبغب به سمت بالا می‌رفت یا فرم بینی کمی کشیده‌تر بود یا چشم‌ها خوش‌حالت‌تر می‌شد؟ تغییرات این چنینی بدون نیاز به جراحی امکان‌پذیر است. معجزه‌ی بوتاکس را دستکم نگیرید. وقتی از بوتاکس حرف می‌زنیم، ناخودآگاه این تصور ایجاد می‌شود که برای رفع چین و چروک صورت است. اما در واقع بوتاکس کاربردهای فراوانی دارد. از درمان برخی بیماری‌ها گرفته تا استفاده در روش‌های مختلف زیبایی همچون لیفت و کانتور.

برتری فرم‌دهی صورت با بوتاکس نسبت به استفاده از کرم‌های پوشاننده

ابتدا باید ببینیم کانتور در فرایند زیبایی به چه معناست. کانتور در واقع تغییر ساختار صورت است. کرم‌های کانتور و گریم در درجه‌های روشنی متفاوت به شکل موقت می‌توانند با ایجاد سایه‌روشن‌ها چهره‌تان را جوان‌تر و کم‌نقص‌تر کنند. اما کرم‌های پوشاننده و کانسیلرها با هر بار شستشو پاک می‌شوند. در کشور ما، به علت منع واردات لوازم آرایشی و بهداشتی، برندهای معتبر کرم‌ها سخت یافت می‌شود و بسیار نیز گران است.

برای کانتور و فرم‌دهی صورت با بوتاکس دیگر داستان‌ها و دردسرهای کرم‌های پوشاننده را نخواهید داشت.

فرم‌دهی صورت با بوتاکس بهتر است یا با جراحی؟

روش‌های متعدد جراحی زیبایی امروزه متدوال شده‌اند. جراحی‌های صورت به منظور فرم‌دهی و اصلاح ساختار صورت هم طرفداران خود را دارد. اما جراحی یک روش تهاجمی است. جراحت بالا دارد پس بسیار دردناک است. همچنین دوره نقاهت آن طولانی است و برای چند روز باید از کار و زندگی بیفتید. در ضمن مراقبت پس از این روش نیز داستان‌های خاص خود را دارد و کارتان را سخت خواهد کرد.

از همه مهم‌تر عوارض جراحی است. جراحی معمولا بیهوشی به دنبال دارد. ممکن است به داروهای بیهوشی حساسیت نشان دهید. پوستتان قرار است شکافته شود پس احتمال خونریزی و عفونت نیز بالا می‌رود. احتمال این‌که جای زخم ماندگار شود نیز وجود دارد. اما بوتاکس یک روش نیمه تهاجمی بسیار کم‌خطر است که درد و دوران نقاهت ندارد. وقتتان را نیز اشغال نخواهد کرد.

بوتاکس خط فک

بوتاکس خط فک

فک استخوانی و کشیده، به ظاهر چهره‌ی شما قدرت و سلامت می‌بخشد. برعکس فک‌های آویزان و و دارای غبغبی شل و وارفته ظاهری خسته و مریض ایجاد می‌کنند. جراحی زاویه دادن به فک بسیار سخت و تهاجمی است. اما خوشبختانه بدون جراحی نیز امکان‌پذیر است. بوتاکس کار شما را راحت کرده است. بوتاکس فک روی عضله ماستر Masseter تزریق می‌شود. عضله‌ای که هنگام جویدن غذا حرکت می‌کند. وقتی دهانتان را باز کنید متوجه حضورش در امتداد فک خود  خواهید شد. بوتاکس فک برای باریک کردن این ماهیچه استفاده می‌شود. با این بوتاکس، فکتان باریک‌تر و خطوطش صاف‌تر می‌شود و چهره‌تان مستطیل‌شکل و جذاب خواهد شد.

بوتاکس چشم گربه‌ای

بوتاکس چشم گربه‌ای

مدل چشم گربه‌ای یا چشم روباهی امروزه بسیار ترند هستند. چشمان کشیده که گوشه‌هایش به سمت بالا لیفت شده است چهره را جذاب می‌کند. بوتاکس یک روش غیر جراحی برای ایجاد کردن چنین حالتی‌ست. تزریق هدفمند بوتاکس می‌تواند تغییرات خوبی در صورت ایجاد کند. مثلا در بوتاکس چشم گربه‌ای، قسمت‌های داخلی ابرو، نزدیک به بینی و بالای پلک فوقانی به سمت بالا کشیده می‌شود و لیفت زیبایی به چشم خواهد داد. افتادگی پلک و زیر ابرو نیز با این بوتاکس تعدیل خواهد شد. چشم بخشی از صورت است که در نگاه اول زیباییش آدم‌ها را جذب می‌کند. چشم‌های کشیده سرحال‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌رسند. بوتاکس چشم گربه‌ای صرفا یک تزریق ساده است اما اثر زیبایی آن بسیار پررنگ است.

بیشتر بخوانید: بوتاکس چشم گربه‌ای

فرم‌دهی بینی با بوتاکس

بوتاکس بینی

بین روش‌هایی که برای فرم‌دهی بینی استفاده می‌شود بوتاکس بینی کم‌دردترین و سریع‌ترین متد است. پزشک به شما خواهد گفت که آیا می‌توانید بوتاکس بینی انجام دهید یا خیر. اگر در قسمت استخوانی بینی مشکلی وجود نداشته باشد و فقط نوک بینی پایین باشد عمل لیفتینگ با بوتاکس را می‌توان انجام داد. اگر هم برجستگی استخوانی روی بینی وجود داشته باشد، می‌توان با بوتاکس آن را اصلاح و بینی را صاف کرد.

یکی دیگر از مشکلات دیگر زیبایی، پره‌های بینی است. اکثر متقاضیان جراحی بینی از این مشکل شکایت دارند. هنگام خندیدن، صحبت کردن یا در کوچکترین حرکات، پره‌های بینی برخی افراد بیش از حد لازم حرکت می کند. بوتاکس این مشکل را نیز رفع خواهد کرد. پره‌ها با بوتاکس در نوک بینی بدون حرکت خواهند شد. فقط باید توجه داشته باشید که همه‌ی این اصلاحات باید توسط پزشک انجام شود چون ممکن است مشکلات تنفسی ایجاد کند.

بوتاکس گونه

وقتی سن بالا می‌رود استقامت عضلات کم شده و به سمت پایین متمایل می‌شود. در مورد گونه‌ها نیز همین امر صدق می‌کند. وقتی گونه‌ها کمی افتاده به نظر برسند در زیبایی تاثیر منفی می‌گذارد. صورت پیر و خسته نشان داده می‌شود و خطوط پررنگ‌تر خواهند شد. بوتاکس این مشکل را حل می‌کند. تزریق بوتاکس روی گونه موجب می‌شود عضلات آن ناحیه سفت‌ و کم‌حرکت شود. همین اثر باعث لیفت و کشیده شدن گونه به سمت بالا می‌شود و خطوط را نیز صاف خواهد کرد. این روش اگر در کنار تزریق فیلر انجام شود، حجم‌دهی ایجاد شده جذابیت چهره را چند برابر خواهد کرد. گونه‌های برجسته با ساختاری جذاب آن چیزی‌ست که شما از زیبایی چهره می‌خواهید.

بوتاکس گردن

بوتاکس گردن

برخی از افراد، به خصوص آنهایی که زیاد ورزش می کنند، روی گردنشان برجستگی‌های عمودی طناب مانندی ایجاد می‌شود.این خطوط به ویژه هنگام صحبت کردن مشخص می شود. عضلات پلاتیسما باعث ایجاد این نوارها می شوند. آنها در طول سالها غذا خوردن، زور زدن و تنش عمومی در فک تقویت شده و رشد می کنند. ماهیچه ها از بالای قفسه سینه تا خط فک پایین امتداد می یابند و زمانی که فرد لبخند می زند بیشتر نمایان می شود. ما گاهی اوقات به افتادگی عضلات پلاتیسما به عنوان “گردن بوقلمون” اشاره می کنیم. با تزریق بوتاکس، علاوه بر این‌که خطوط افقی چین و چروک صاف می‌شوند بلکه خطوط عمودی نیز صاف شده و گردن باریک‌تر و خوش‌حالت‌تر به نظر خواهد رسید.

بوتاکس لبخند لثه‌ای

شاید عنوان پاراگراف عجیب باشد اما بوتاکس لبخند لثه‌ای جزو فرایندهای زیبایی است  که در جذاب‌تر کردن چهره‌ی شما اثرگذار است. یکی از روش‌های فرم‌دهی صورت با بوتاکس همین لبخند لثه‌ای است. گاهی فاصله‌ی لب بالا تا بینی کم است. پس موقع خندیدن بخشی از لثه‌ی بالایی معلوم می‌شود. برخی افراد احساس می‌کنند این مساله از زیبایی لبخندشان می‌کاهد. بوتاکس لبخند لثه‌ای در واقع به عضلات بالای لب تزریق می‌شود تا هنگام خندیدن عضله ثابت بماند و به سمت بالا کشیده نشود. این بوتاکس از افتادن چین و چروک دور لب بالا نیز پیشگیری خواهد کرد. می‌توانید برای رضایت از لبخند و بیشتر خندیدن در جمع بدون معذب شدن، این بوتاکس ساده را انجام دهید تا اعتماد به نفستان بالاتر رود.

روش‌های ترکیبی زیبایی در کنار فرم‌دهی صورت با بوتاکس

روش‌های ترکیبی زیبایی در کنار فرم‌دهی صورت با بوتاکس

بوتاکس یکی از روش‌های غیر جراحی زیبایی است. روش‌های متعدد دیگری هم برای این امر وجود دارند که برای زیباتر کردن چهره‌ی شما به یاریتان می‌آیند. می‌توانید با تزریق ژل، فیلر، مزوتراپی و پی آر پی نیز پوست و فرم چهره را بهبود بخشید. برای مثال استفاده همزمان از فیلر و فرم‌دهی صورت با بوتاکس مخصوصا زاویه سازی فک یا حالت‌دهی گونه به نتیجه‌ای بسیار موثر می‌انجامد. یا همزمان با بوتاکس تزریق مزو یا پی آر پی سلول‌های پوستیتان را ترمیم و جوان خواهد کرد. آنوقت شما با صورتی با ساختاری جذاب و پوست شاداب و صاف و جوان خواهید درخشید. همه‌ی این خدمات در کالینیگ الگانت، بهترین مرکز پوست، مو و زیبایی در ساری با بهترین پزشکان و کادر درمان ارائه می‌شود.

برای فرم‌دهی صورت با بوتاکس باید به کجا مراجعه کرد؟

برای تزریق بوتاکس در هر قسمت از صورت مهم است که پزشکی باتجربه و مرکزی معتبر بیابید. زیرا هر گونه اهمال در گزینش و انتخاب مرکزی غیر استاندارد منجر به عوارض جبران ناپذیری خواهد شد. عفونت محل تزریق یا تزریق در عضله‌ای اشتباه داستان‌های بدی در پی خواهد داشت.

کلینیک الگانت، بهترین و معتبرترین کلینیک پوست، مو و زیبایی ساری مرکزی آرامشبخش و زیباست. تمامی موارد بهداشتی در آن رعایت می‌شود و از همه مهممتر پزشکان مجموعه بسیار ماهر و باتجربه هستند. قبل از هر اقدامی شما در کلینیک توسط پزشک مشاوره و ویزیت رایگان خواهید شد. پزشک در مورد فرایند زیبایی و فرم‌دهی صورت با بوتاکس با شما گفتگو خواهد کرد و توصیه‌ها و مراقبت‌های بعد را متذکر خواهد شد. همین حالا با ما تماس بگیرید تا بیشتر شما را راهنمایی کنیم.

 

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده