مزوژل جوان ساز و آبرسان

مزوژل جوان ساز و آبرسان

از راهکار های جدید و قدرتمند جوان سازی پوست در نواحی مختلف صورت،می توان مزوژل را نام برد که با استفاده از روش مزوتراپی انجام می شود، این راهکار از خصوصیت های مثبت، استفاده از کوکتل های مغذی و تزریق ژل برای پوست می باشد. مزوژل دارای، ویتامین ها، مواد مغذی و اسیدهیالورونیک و ..است، که به ناحیه های مورد نظر مانند ژل های پر کننده ،تزریق می شود ولی ویژگی فرم دهی و حجم دهی را ندارد و فقط همانند مزوتراپی،روند لیفتینگ و جوان سازی را برای پوست انجام میدهد. که در مزوژل وجود دارد نیز در نتیجه کار ،نقش مهمی دارد. یک مورد از ترکیبات ویژه و اصلی مزوژل ها هیالورونیک اسید است، که به طور معمول در پوست وجود دارد و وظایف آن، حفظ شادابی،نگهداری آب و زیبایی پوست می باشد. اما پس از گذشت مدتی و طی بالا رفتن سن، این اسید در پوست کم میشود که تزریق مزوژل به طور مستقیم به پوست، این مشکل  بوجود آمده را برطرف می کند. در کلینیک زیبایی الگانت خدمات زیبایی جوان سازی بوست از جمله مزوژل جوان ساز انجام می شود.

مزوژل جوان ساز چه کاربردهایی دارد؟

از جمله کاربرد های مزوژل جوان ساز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چین و چروک های موجود در صورت،اطراف دهان، گونه ها و نواحی چشم را برطرف می کند.
 • کدورت و خستگی پوست را رفع می کند.
 • تیره گی هایی که روی پوست وجود دارد را از بین می برد.
 • بهبود بخشیدن و شادابی پوست
 • باقی مانده، جوش ها را درمان می کند.
 • آبرسانی و تغذیه پوست
 • رفع پف و تورم زیر چشم
 • سفت شدن پوست و بهبود خاصیت ارتجاعی
 • مناسب برای اکثر بیماران و انواع مختلف پوست

تزریق مزوژل جوان ساز چگونه انجام می شود

پس از طراحی برنامه ی درمانی، یا جوان سازی،  تزریق مزوژل توسط پزشک متخصص ما به طور منظم انجام می شود. استفاده از مزوژل شباهت بسیاری به تزریق ژل در ناحیه های متفاوت صورت دارد. پزشک متخصص بعد از آماده کردن سرنگ مخصوص کار،ترکیب هیالورونیک و ویال مزو که در بسته بندی مزوژل موجود است را به اندازه ی نیاز و به آرامی در نواحی مدنظر تزریق می کند.

تمامی عنصر ها و موادی که در مزوژل استفاده شده است، سبب بوجود آمدن کلاژن می شود و کمک می کند تا خون رسیدن به بافت ها و اندام ها آسان تر شود و این فرآیند افزایش یابد، آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد معدنی در مزوژل برای ترمیم و تقویت پوست کاربرد دارد. راهکار تزریق مزوژل شباهت زیادی، به روش مزوتراپی دارد که ضمن انجام آن، از دستگاهی به نام مزوگان، برای تزریق مزوژل استفاده می کنند.

مراقبت های لازم بعد از انجام مزوژل

در هفته نخست،بعد از انجام تزریق،از سونا و همچنین قرار گیری در معرض نورآفتاب بپرهیزید.

هنگام خروج از منزل، از کرم ضد آفتاب SPF30 استفاده کنید.تا دو هفته بعد از درمان، از رفتن به سالن های زیبایی جهت درمان های پوستی دوری کنید(تنها در صورتی می توانید این کار را انجام دهید که پزشک شما اطلاع داشته و اجازه این کار را داده باشد)

داروهای رقیق کننده خون مصرف نکنید از جمله ایبوپروفن،آسپرین و …

چه افرادی کاندیدای تزریق مزوژل جوان ساز نیستند

در حالیکه این راهکار،سلامت بالایی دارد بعضی از افراد نباید درمان مزوژل را انجام دهند.به همین علت قبل ازاقدام به این کار، باید با متخصص پوست و مو مشورت شود. برخی از افرادی که نباید از این روش استفاده کنند عبارتند از:

 • بانوان باردار و شیر ده
 • اشخاصی که در حال استفاده از داروی خاصی هستند.
 • کسانی که سیستم بدن آن ها ضعیف است از جمله افرادی که دیابت، سرطان و لوپوس دارند.
 • و همچنین کسانی که پوست افتاده ای دارند باید از لیفت صورت استفاده کنند.

ماندگاری تزریق مزوژل

به طور معمول، نتایج به دست آمده از تزریق مزوژل جوان ساز ،بلافاصله مشاهده می شود؛ ولی نتیجه ی کلی آن پس از ۴۸ ساعت مشاهده خواهد شد، و ماندگاری آن حدود ۶ الی ۹ ماه باقی خواهد ماند و پس از آن به حالت تدریجی از بین خواهد رفت.

در صورتی که تمایل داشته باشید که نتایج آن برای مدت طولانی باقی بماند و پوست شاداب تر و جوان تر به نظر برسد، باید درمان مزوژل را تمدید کنید.برنامه ی درمانی مزوژل،۳ جلسه با فاصله ی ۲ تا ۴ هفته می باشد.

تزریق مزوژل چه عارضه هایی دارد

کبودی به صورت خفیف، که به طور معمول بعد ۳ روز از بین خواهد رفت، در برخی مواقع بسیار نادر،کبودی به درازا می کشد.داندکی تورم، که معمولا پس از گذشت ۲ الی ۳ روز از بین خواهد رفت. امکان بروز آلرژی، در برخی موارد ممکن است پوست به علت ماساژ محل تزریق قرمز شود و باعث دچار آلرژی شود که این موضوع نیز پس از ۳ روز برطرف خواهد شد.

ترکیبات مزوژل جوان ساز چیست

به دلیل اینکه از این راهکار جهت رفع مشکلات و صدمه های پوستی استفاده می شود، ترکیبات آن می بایست خواص آب رساندن و ترمیم داشته باشد. از این رو هیالورنیک اسید از ترکیبات مهم مزوژل ها است و یک نوع قند می باشد  که طبیعتا در پوست ما موجود است و وظایف آن حفظ شادابی و محافظت از آب می باشد.لازم است بدانید،که اندازه غلظت این نوع ماده در مزوژل ها در مقایسه به فیلر های دیگر کمتر، و در مقایسه با کوکتل های مزوتراپی خیلی بیشتر است.ولی عالی ترین نوع برند مزوژل، به علاوه هیالورنیک اسید، ماده های دیگری همچون کو آنزیم ها،آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و اسید های آمینه را داراست. این ترکیب ها عبارتند از مواد معدنی،کو آنزیم ها، ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها، و اسید های آمینه است.

از میان انواع برند های مزوژل، کدام نوع را انتخاب کنیم

برای کسانی که پوست آن ها دهیدارته و خشک است و با هیچ روشی خشکی پوستشان برطرف نشده است،توصیه می شود از مزوژل پروفایلو استفاده کنند، چرا که درصد هیالورونیک اسید در آن ۲ سی سی و ۶۴ میلی گرم می باشد، که از میان مزوژل ها این برند ،بیشترین هیالورونیک  اسید را داراست و پوست را به صورت عمیق آب رسانی می کند.

اما برای کسانی که پوست خشکی ندارند و یا پوستشان حالت چرب است و حتی اگر پوست آن ها نرمال است، ولی با این حال تمایل دارند پوستشان شاداب تر باشد، می توانند از برند های دیگر مزوژل استفاده کنند.برند های دیگر همانند آمینو اسید ها و جالپرو، پپتاید بالاتری دارند که نقش به سزایی در کاهش چین و چروک و جوان سازی دارند.

برند های دیگر مزوژل جوان ساز و آبرسان در ساری هم، تقریبا درصد هیالورنیک شان با دیگر مزوژل ها یکسان است، و تنها تفاوتی که بین آن ها وجود دارد این است که پپتاید و آمینو اسیدشان در شرکت های مختلف،ممکن است متفاوت باشد،

هزینه مزوژل جوان ساز چقدر است ؟

در واقع نمی توان برای خدمات زیبایی مو و پوست قیمت مشخصی را تعیین کرد چراکه عوامل مختلفی روی آن موثر است. به عنوان مثال تعداد جلسات درمان، میزان استفاده از مزوژل جوان ساز و آبرسان ، ناحیه مد نظر، مهارت پزشک و موقعیت جغرافیایی کلینیک  و…

استفاده از مزوژل ، چه مزیت هایی دارد

آب رسانی عمیق به پوست

درمان بسیار موثر و کار آمد

قابل استفاده در تمام ناحیه صورت

بدون بوجود آمدن عارضه

تاثیر فوری و طبیعی

مزوژل جوان ساز در ساری و قائمشهر

مزوژل، یکی از بهترین روش ها برای زیبایی پوست و آبرسانی به آن است. متخصصان ما در الگانت از آخرین تجهیزات برای ارائه خدمات مزوژل جوان ساز و آبرسان استفاده می کنند. برای بهرمندی از خدمات تزریق ژل و فیلر کلینیک زیبایی الگانت در ساری و قائمشهر شما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید. همچنین برای رزرو وقت مزوژل جوان ساز و آبرسان در الگانت کلیک کنید.

 

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده