تزریق فیلر گونه

تزریق فیلر گونه، چانه

شکل و ظاهر چانه و گونه  در صورت نقش بسیار مهمی دارد و می تواند بر زیبایی صورت بیفزاید و یا از زیبایی صورت کم کند. از مهم ترین قسمت های صورت افراد شکل چانه و گونه و… می باشد و افتادگی یا پایین آمدن نوک چانه به هر دلیلی ممکن است باعث برهم خوردن زیبایی صورت شود . در تزریق فیلر گونه بدون جراحی می توانید فرورفتگی ها و شکل ظاهری چانه خود را بهبود ببخشید در این روش بدون استفاده از بخیه و جراحی و بدون برش قادر خواهید بود که به چانه خود فرم دهید. در صورتی که بافت نرم روی گونه کم شود و یا برجستگی استخوان گونه کم شود می توان از فیلر گونه برای رفع این مشکل استفاده نمود و به گونه ها فرم داد.

فیلر کردن چیست؟

همه ما در مورد فیلر کردن و یا تزریق چربی شنیده ایم و به زبان ساده باید بگوییم که در واقع فیلر کردن نواحی مختلف تزریق مواد حجم دهنده به این نواحی باشد که جنس مواد متفاوت می باشد و هر کدام ماندگاری متفاوتی را به دنبال دارد. فیلر ها از مواد مصنوعی یا مواد طبیعی بدن افراد ساخته می شود و فیلر ها نوعی پرکننده های پوستی نامیده می شودو بسته به نوع غلظت فیبرها کاربرد های متنوع و متفاوتی دارند که برای برجسته نمودن و رفع چین و چروک ها استفاده می شود.

فیلر کردن چانه چیست؟

شکل چانه، نوک چانه و فرم چانه تاثیر زیادی بر زیبایی صورت دارد یکی از روش های جدید در عرصه زیباسازی صورت فیلر چانه است که با استفاده از این روش می توانیم عدم تقارن چانه فرورفتگی های چانه و نوک چانه خود را اصلاح نمایید. همچنین شکل دهی نوک چانه با فرم صورت نیز امکان پذیر می باشد. در صورتی که چانه شما کوچک باشد ممکن است که پیشانی و یا بینی شما بزرگ به نظر برسد که با فیلر چانه می توانید این مشکل را حل کنید. فیلر چانه ممکن است که در بسیاری از موارد کاربردی نباشد و با توجه به نظر پزشک باید جراحی انجام شود. گرچه فیلر نمودن چانه روشی جدید برای رفع کردن بسیاری از ناهنجاری های چانه می باشد ولی با توجه به نظر پزشک باید بررسی کند که فیلر چانه مناسب است یا جراحی نمودن چانه.

مشکلات رایج در چانه افراد چیست؟

تزریق فیلر گونه

از جمله مشکلاتی که در ایران و سایر کشورها در رابطه با چانه افراد وجود دارد می توان به نداشتن تقارن چانه، بزرگ بودن چانه، عقب بودن چانه، افتادن خط چانه و کمبود حجم چانه اشاره کرد. چانه و فرم زیبای چانه می تواند ظاهری جذاب تر و زیباتر را برای افراد فراهم کند بسیاری از افراد که برای عمل زیبایی سایر قسمت ها مراجعه می کنند می فهمند که مشکل از چانه آن ها می باشد و در واقع باید به فکر فرم دهی چانه خود باشند. استخوان چانه باید به صورت کاملا متقارن در جهتی مناسب گسترش پیداکند گرچه استخوان فک یکنواخت می باشد ولی مشکلات پوستی و یا تجمع چربی ممکن است که  در ظاهر چانه مشکلاتی را به وجود بیاورد که ازجمله این موارد می توان به فرورفتگی عمیق یا افتادگی بیش از حد معمولی چانه اشاره کرد که باعث نقص در ظاهر و زیبایی چانه و صورت افراد می شود که در این دو مورد اصلاح یا فیلر چانه ممکن است و معمولا برای فیلر چانه از فیلرهایی که دارای هیالونیک اسید می باشد استفاده می کنند.

چه زمانی فیلر چانه انجام می شود؟

یکی از گزینه های درمانی بهبود ظاهر و زیبایی چانه فیلر چانه می باشد در این موارد می توان از فیلر نمودن چانه استفاده کرد‌.

درصورتیکه چانه خیلی مسطح و یا خیلی تیز باشد.

در صورت نامشخص بودن چانه افراد.

فرورفتگی های عمیق در چانه افراد.

بزرگ بودن نوک چانه افراد.

عقب بودن چانه افراد.

افتادگی در خط چانه افراد.

هریک از موارد بالا ناهنجاری های محسوب می شود که می توان در جهت رفع آن ها از فیلر چانه استفاده کرد . همچنین ممکن است وضعیت های زیاد دیگری وجود داشته باشد که باید از فیلر چانه در جهت رفع آنها استفاده کرد.

فیلر کردن چانه چگونه انجام می شود؟

در فیلر چانه با مواد پرکننده  و تزریق آن می توان شکل چانه را تغییر داد. برای تمامی افرادی که در چانه دچار اختلالاتی هستند می توان از فیلر چانه استفاده نمود اما در صورتی که فرد زیر هجده سال باشد برای انجام این کار، از والدین آن رضایت کتبی گرفته می شود قبل از انجام فیلر چانه زوایای صورت از هر جهت مورد بررسی و عکسبرداری قرار می گیرد و با بعد از تزریق فیلر گونه، چانه در ساری مورد بررسی قرار می گیرد و ممکن است احتیاج باشد که این نواحی برای تزریق مشخص شوند. در فیلر نمودن چانه احتیاجی به بیهوشی نمی باشد در صورتی که فرد متقاضی در خواست نماید و درصورت صلاحدید پزشک از بی حسی های موضعی استفاده می کندو کلیه فیلرهایی که چانه تزریق می شوند باید دارای تائیدیه وزارت بهداشت باشند و تزریق فیلر توسط سوزن های ریز انجام می شود.

مزایای فیلر چانه ها چیست؟

غیر جراحی بودن فیلر چانه و رفع مشکلات و ناهنجاری های چانه از بزرگترین مزیت های این روش می باشد و مزیت های دیگری دارد که شامل:

عدم نیاز به بیهوشی و جراحی و بخیه و ریکاوری ندارد.

عدم نیاز به زمان طولانی برای انجام این کار.

ظاهر جوان پیداکردن با مشخص نمودن خط چانه.

ایجاد کردن ظاهر چانه متناسب و سازگار با چهره افراد.

ایجاد جلوه ای زیباتر و جذاب تر به صورت.

عدم نیاز به بستری شدن.

احتمال بروز عوارض پس از فیلر چانه بسیار کم می باشد.

از نظر زیبایی چانه باید به چه شکلی باشد؟

رفته رفته و با افزایش سن در افراد گونه ها ممکن است که دچار فرورفتگی شوند و با کاهش بافت نرم و چربی ها از حجم گونه ها کاسته شود و در اینصورت خطی موازی با خط خنده برروی صورت قرار می گیرد که جلوه ای ناخوشایند برای اکثر افراد می باشد. از نظر زیبایی و زیبا شناختی گونه ها باید برجسته باشند و نباید فرورفته یا مسطح باشند.

تاثیر فیلر چانه تا چه مدت خواهد بود؟

فیلر نمودن چانه معمولا دریک جلسه پانزده دقیقه ای انجام می شود اما بسته به نظر پزشک ممکن است که نیاز به تزریق دوم باشد و استفاده از فیلر ممکن است بسته به جنس ماده بین یک الی دو سال ماندگاری داشته باشند که فیلرهای هیالونیک اسید جز این دسته می باشد. ممکن است بعد از انجام این کار زخم های خیلی جزئی ایجاد شود که پس از چند دقیقه یا چند ساعت برطرف می شود. از عوامل دیگری  که برای افراد متقاضی فیلر چانه مهم می باشد هزینه این کار است که بسته به نوع اختلال ماندگاری مواد، و مهارت پزشک متفاوت می باشد از آنجا که قیمت مشخصی وجود ندارد می توانید پس از معاینه توسط پزشک از قیمت این کار مطلع شوید.

انواع فیلرهایی گونه

از فیلرهایی مختلفی مانند لاپاتیت و هیدروکسی برای فیلر نمودن گونه ها استفاده می شود و فیلرهای دیگری شامل نوع سید هیالورونیک و اسید پلی لاکتیک وجود دارد که برای استفاده در زیر چشم ها و نواحی گونه توصیه می شود و این نوع از فیبرها موقتی می باشند.

روش تزریق کردن فیلر در گونه ها

پس از جلسات مشاوره و معاینه پزشک پدر جلسه تزریق کردن فیلر نواحی مورد نظر گونه توسط پزشک مشخص می شود و قبل از این کار ممکن است که پزشک بی حسی را روی نواحی مورد نظر استفاده کند و با این بی حسی ها را به ژل ترکیب می کنند و به طور همزمان به گونه ها تزریق می کنند. حداکثر تزریق به گونه ها به مدت سی دقیقه زمان لازم دارد. همچنین ممکن است که بعد از تزریق فیلر به گونه ها بزرگتر از حد معمولی به نظر برسند که پس از چند ساعت این ورم ها کاهش پیدا می کنند و معمولا پس از اتمام کار تزریق نتایج قابل مشاهده خواهد بود و تزریق فیلر گونه، چانه در قائم شهر احتیاج به بستری شدن و همچنین دوران نقاهت ندارد.

تزریق فیلر گونه در ساری و قائمشهر

برای بهرمندی از خدمات تزریق فیلر گونه (بدون استفاده از بخیه و جراحی و بدون برش) کلینیک زیبایی الگانت در ساری و قائمشهر شما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

 

چه کسانیکه مناسب تزریق فیلر به گونه نمی باشند؟

قبل از تزریق نمودن فیلر به گونه ها سوابق درمانی و دارویی افراد توسط پزشک مورد بررسی قرار می گیرد. و اگر دارای یکی از شرایط زیر هستید نباید فیلر گونه را انجام دهید.

در صورت سابقه حساسیت داشتن به پروتئین.

حساسیت داشتن  به پروتئین باکتری های که در ساخت فیلر هیالورونیک اسید استفاده می شود.

افرادی که سابقه خون ریزی زیاد در هنگام زخم دارند.

مراقبت های بعد از انجام دادن فیلر گونه چیست؟

باید بلافاصله پس از تزریق فیلر گونه از کیسه یا کمپرس یخ در نواحی موردنظر استفاده کرد.

از دست کاری نمودن صورت باید خودداری شود.

باید از فشار دادن  و ماساژ دادن نواحی که تزریق انجام شده اجتناب کنیم.

از محیط های گرم و مکان های که باعث بر افروخته شدن صورت می شود باید دوری کنیم.

در هنگام خواب، باید سر خود را از بالاتر از حد معمولی نگه دارید که به نواحی تزریق فشاری وارد نشود.

بعد از تزریق نمودن فیلر می توانید به فعالیت های روزانه بپردازید و احتیاجی به بستری شدن ندارد.

چه کسانی باید تزریق فیلر گونه را انجام بدهند؟

افرادی می توانند تزریق نمودن فیلر به گونه ها انجام دهند که

اهل کشیدن سیگار و سایر دخانیات نباشند.

مشروبات الکی استفاده ننمایند.

کسانیکه به دلایل افزایش سن چربی ناحیه های گونه های خود را از دست داده اند.

افرادی که دارای صورت های لاغر و کشیده می باشند.

کسانیکه دچار چین و چروک در گونه های خود شده اند.

خانم های که در دوران شیردهی و بارداری نمی باشند.

 کسانیکه دچار اختلالات خونریزی نمی باشند.

و کسانیکه به فیلر و ژل حساسیت ندارند می توانند برای زیباتر نمودن گونه های خود و رفع معایب گونه ها از تزریق فیلر استفاده کنند.

فواید تزریق نمودن فیلر به گونه ها

تزریق فیلر گونه

اولین فایده ای که فیلر نمودن گونه ها دارد برجسته سازی گونه و افزودن زیبایی به گونه ها و صورت می باشد. فایده دیگر این روش عدم نیاز به جراحی و بستری شدن می باشد و فیلر نمودن گونه ها دوران نقاهت ندارد و پس از اتمام تزریق می توان به فعالیت های روزمره پرداخت. از طرفی اگر این کار توسط افراد متخصص و ماهر و مارک های معتبر انجام شود هیچ عوارضی را به دنبال نخواهد داشت. در روش تزریق فیلر به گونه ها هزینه بسیار ارزانتر و پایینتر از جراحی پلاستیک می باشد‌.

عوارض تزریق فیلر به گونه ها و چانه

تزریق نمودن فیلر به چانه و گونه ها عوارض خاصی را به دنبال ندارد اما به شرط آنکه در مراکز معتبر و توسط افراد ماهر و متخصص این کار انجام شود اما عوارض ممکن است که شامل: کبودی و تورم در ناحیه ای که تزریق انجام شده می باشد که جای هیچگونه نگرانی نمی باشد و پس از گذشت مدت کوتاهی از بین خواهد رفت.

آیا تزریق فیلر دردناک است؟

تزریق فیلر گونه

در جواب باید بگوییم خیر.

تزریق نمودن فیلر برای گونه ها و چانه هیچ نوع دردی را به دنبال ندارد چون برای انجام این مار از سوزن های بسیار ظریف و نازک استفاده می شود و پزشک نیز ممکن است برای تزریق نمودن فیلر از بی حسی های موضعی استفاده کند که دیگر متوجه درد نخواهید بود و یا درد بسیار خفیف و قابل تحمل خواهد بود ولی در صورت احساس درد و ناراحتی می توانید این مسأله را با پزشک خود در میان بگذارید.

سخن پایانی

نتیجه می گیریم که بسیاری از افراد اعم از زن و مرد با گذشت زمان و افزایش سن ممکن است که با افتادگی گونه ها و مشکلات چانه سرو کله بزنند و افرادی که به ظاهر خود اهمیت می دهند به دنبال راهی برای زیباتر شدن چهره خود هستند به خصوص خانم ها. روش جدیدی که می توان برای رفع اختلالات چانه و یا برجسته سازی گونه ها استفاده کرد فیلر گونه و فیلر چانه می باشد که در مدت بسیار کوتاهی می توان به زیباتر شدن چهره خود کمک کنیم. در این روش احتیاج به جراحی و بستری شدن نمی باشد دوران نقاهت خاصی را نیز ندارد. البته باید به این نکته توجه داشت که قبل از انجام اینکار مشاوره و تحقیق کافی صورت گیرد و در مراکز معتبر انجام شود تا عوارض خطرناکی را به دنبال نداشته باشد.

عکس های قبل و بعد تزریق فیلر گونه، چانه :

در ادامه مطلب عکس های قبل و بعد تزریق فیلر گونه در کلینیک زیبایی الگانت در ساری آورده شده است:

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده