تزریق ژل در ساری برای جوانسازی پوست در کلینیک الگانت

تزریق ژل در ساری

تزریق ژل در ساری، یکی از بهترین روش‌ها برای کنترل پیری پوست و رهایی طولانی مدت از شر چین و چروک‌های عمیق صورت است. این خدمت زیبایی توسط بهترین پزشکان در ساری و در کلینیک الگانت برترین و مجهزترین کلینیک پوست، مو و لیزر ساری، انجام می‌شود.

ایجاد چین چروک روی پوست یکی از واکنش‌های بدن در برابر افزایش سن، کم شدن تولید کلاژن، افزایش و کاهش وزن ناگهانی، تغییرات شدید آب و هوایی و استرس کنترل نشده، است. نمی‌توان از روند پیری و ایجاد چین و چروک فرار کرد. اما می‌توان با راه‌های پزشکی تایید شده، این روند را بسیار کند کرد و بهبود بخشید.

بنابراین اگه به دنبال یک روش برای پر کردن این خطوط عمیق روی پوست خود می‌گردید، همچنین می‌خواهید پوستی جوان و پر نشاط داشته باشید، پیشنهاد مشاورین باتجربه ما، استفاده از روش تزریقی ژل است. . در کلینیک الگانت، تمامی خدمت‌های زیبایی هم برای آقایان و هم برای بانوان انجام می‌شود. ما در این مقاله سعی داریم شما را با مواد سازنده ژل‌ها و فواید تزریق آن، آشنا کنیم:

تزریق ژل در ساری
تزریق ژل در ساری برای جوانسازی پوست در کلینیک الگانت

ژل تزریقی چیست و چگونه کار می‌کند؟

تزریق ژل در ساری، یکی از بهترین راهکارها برای جوانسازی پوست است. ژل‌ها با تزریق در زیر پوست آسیب دیده، باعث اصلاح حجم از دست رفته و فرم نامناسب می‌شوند.

مواد سازنده ژل‌ها، به عنوان بهترین پرکننده‌های پوستی شناخه می‌شوند. فیلرها به طور کلی به 3 دسته اصلی تقسیم می‌شند:

ژل‌ها با ماندگاری بالا و دائمی:

مانند “ژل پاژ” که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می‌گرفت. امروزه این نوع از ژل به دلیل دائمی بودن و عدمبازگشت، از سوی پزشکان منسوخ شده است. زیرا در صورت استفاده از این نوع ژل دائمی، دیگر نمی‌توانید با کمک آنزیم، ژل‌ها را حذف کنید.

حذف ژل با این مثال برایتان ملموس‌تر خواهد شد: زمانی را تصور کنید که به هر دلیلی کلینیکی نامناسب و پزشکی نامعتبر را انتخاب کرده‌اید. بعد از تزریق ژل به گونه، چانه، لب و یا هر قسمتی از بدنتان، این نقاط فرمی نامناسب پیدا کرده است. زمانی را تصور کنید که با وجود انتخاب یک مرکز تزریق ژل معتبر، بعد از چند سال دیگر از حالت تکراری صورتتان، خسته شده‌اید.

بنابراین با انتخاب ژل‌های دائمی مانند پاژ، نمی‌توانید دیگر تغییری در چهره خود ایجاد کنید. این موضوع یعنی به طور دائم باید با چهره جدید خودف زندگی کنید حتی اگر از آن راضی نباشید.

ژل‌ها با ماندگاری بالا و نیمه دائمی:

مانند ژل “الانسه” که ژلی نیمه دائمی است و د واقع یک ایگزین بسیار مناسب برای کسانی که می‌خواهند تغییراتی طولانی مدت را تجربه کنند. ژل الانسه دارای تاییده از سازمان غذا و داروی آمریکا و کاملا استاندارد است.

ژل الانسه یکی از محبوب‌ترین ژل‌هایی است که در کلینیک مجهز پوست و مو الگانت، مورد استفاه قرار می‌گیرد. ژل‌های نیمه دائمی تزریقی در کلینیکمعتبر الگانت، ماندگاری باالاتر از 3 الی 4 سال خواهند داشت.

ژل‌ها با ما ماندگاری کم:

ژل‌های هیالورونیک اسید، یکی از انواع ژل‌هایی با ماندگاری کم هستند. ماندگاری این نوع ژل محبوب، با توجه به شرایط فیزیکی و واکنش بدن هر بیمار ماندگاری متفاوتی از خود نشان می‌دهد.

معمولا از 6 الی 9 ماه متوسط زمانی است که این ژل‌ها در بدن باقی می‌ماند و جذب نمی‌شود. جنس و مارک ژل انتخابی، نقطه‌ای که قراره ژل در آن تزریق شود، پزشکی که قرار است این ژل را تزریق کند، رابطه مستقیمی با ماندگاری هیالورونیک اسیدها دارد.

آیا فیلر و ژل یکی هستند؟

همیشه در کنار شنیدن نام ژل، فیلر نیز شنیده می‌شود. اما در پاسخ به این سوال که آیا این دو کلمه یک معنی را دارند یا خیر؟ باید گفت: در واقع فیلر ترجمه انگلیسی کلمه پرکننده است. هر ماده پزشکی که بتواند چین و چروک، گودی، پستی و بلندی پوست را اصلاح و پر کند، به آن فیلر گفته می‌شود.

بنابراین ژل‌ها نیز یکی از انواع فیلرهایی است که برای درمان پیری و افتادگی پوست، از آن استفاده می‌شود.

تزریق ژل به صورت چگونه انجام می‌شود؟

تزریق ژل در ساری در کلینیک الگانت، با مشاوره اولیه با پزشکان ماهر ما آغاز می‌شود. در طی جلسه رایگان مشاوره، نگرانی و اهداف خود را با ایشان در میان می‌گذارید. پشک تمامی سوایق دارویی و بیماری شما را مورد بررسی قرار می‌ده. فرم وشکل صورت شما را می‌سنجد و بهترین درمان را با توجه به نیاز پوست شما برایتان در نظر می‌گیرد. انتخاب ژل مناسب و حجم مورد نیزا برای هر فرد، تنها با توجه با بررسی دقیق پزشک تعیین می‌شود.

سپس جلسه‌ای درمانی توسط پرسنل کلینیک، با توجه به تایمخالی زیباجو و پزشک، برای شما تعیین می‌گردد.

در جلسه درمان ابتدا ناحیه مورد نظر برای درمان توسط ژل‌های شستشوی مناسب برای پوستان، کاملا پاک می‌شود.

سپس با کمک دستیار پزشک و پدهای استریل ناحیه تزریق ضدعفونی می‌گردد.

حال در این مرحله لازم است پوست به طور موضعی بی‌حس شود تا زیباجو هیچ دردی را در حین درمان احساس نکند.

پس از آغاز تاثیر بی‌حسی، تزریق ژل توسط پزشک آغاز می‌گردد.

کل مراحل درمان با توجه به عمق اسیب زمان حدودی 30 الی یک ساعت زمان لازم دارد.

نتایج درمان با فیلرهای تزریقی بلافاصله بعد از تزریق به وضوح قابل مشاهده خواهد بود.

پس از تزریق نیز، مراقبت‌های بعداز تویط پزشک به زیباجو آموزش داده خواهد شد.

 

 

تزریق فیلر پرکننده چین و چروک
تزریق فیلر پرکننده چین و چروک در کلینیک زیبایی الگانت

تزریق ژل در ساری، در چه نواحی از بدن انجام می‌شود؟

پرکردن خطوط عمیق پوست با ژل، وسط پزشکان ماهر و باتجربه زیبایی در ساری انجام می‌شود. حضور دائمی پزشک در حین درمان از ویژگی‌های مثبتی است که در کلینیک الگانت به آن توجه می‌شود. تزریق ژل در ساری در هر ناحیه از بدن که دارای پستی و بلندی است و نیازمند به جوانسازی، حجم‌دهی و اصلاح فرم است، انجام می‌شود.

این نواحی می‌تواندشامل مناطق زیر باشد:

 • رفع چین و چروک عمیق در تمام نواحی صورت
 • پر کردن خطوط عمیق اطراف بینی
 • پر کردن خطوط ریز اطراف دهان
 • حجم‌دهی و اصلاح فرم لب
 • حجم دهی و اصلاح فرم گونه
 • پرکردن خطوط عمیق اخم که با بوتاکس اصلاح نمی‌شوند.
 • پر کردن فرورفتگی جای جوش
 • حجم‌دهی و اصلاح فرم چانه
 • مادلینگ و کانتورینگ صورت
 • پر کردن گودی زیر چشم
 • اصلاح فرم گوش
 • اصلاح فرم بینی
 • اصلاح فرم دست‌های لاغر و استخوانی

آیا تزریق ژل، عوارض دارد؟

تزریق ژل در ساری، یکی از کم‌خطرترین و کم‌تهاجمی‌ترین خدمات زیبایی است که  توسط پزشکان باتجربه انجام می‌شد. تزریق ژل نیز مانند تمامی خدمات تزریقی پزشکی،دارای عوارض اولیه و معمول است.

این عوارض اولیه و بی‌ضرر، در عرض نهایت 7 الی 10 روز به طور کامل رفع خواهد شد. این عوارض می‌تواند شامل موارد اشاره شده باشد:

 • تورم و قرمزی
 • کبودی
 • حساسیت به مواد سازنده ژل
 • هایپرترمی

در صورت انتخاب مرکز نامعتبر و غیر استاندارد و استفاده از ژل‌های تایید نشده بهداشتی، احتمال بروز عفونت و جذب نامتعارف حجم ژل در بدن وجود دارد.

تزریق ژل در ساری و قائمشهر

کلینیک زیبایی الگانت از معتبرترین کلینیک‌های زیبایی در شهر ساری ، با رعایت تمامی استانداردهای سازمان بهداشت جهانی و پروتکل‌های پزشکی تاسیسی شده است. برای بهرمندی از خدمات تزریق ژل کلینیک زیبایی الگانت در ساری و قائمشهر شما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید. همچنین می‌توانید برای رزرو وقت تزریق ژل در الگانت کلیک کنید.

 

چرا باید خدمات زیبایی را در یک کلینیک معتبر انجام دهم؟

از آنجایی که تزریق ژل و تمامی خدمات زیبایی مانند بوتاکس، مززل‌هاف مزوتراپی، و غیره… از خدمات زیبایی است که باید حتما توسط پزشکان معتبر و ماهر انجام شود. ایجاد هرگونه تغییر در چهره و پوست، نیازمند تخصص و دانشی است که تنها توسط پزشکان، امکان پذیر است.

متاسفانه امروزه این خدمات پزشکی در آرایشگاها‌ و سالن‌های زیبایی غیر استاندارد و نامعتبر توسط افرادی غیر متخصص اجرا می‌شود. ژل‌های تایید شده و دارای نشانه استاندارد از سازمان بهداشت و دارو تنها از داروخانه‌ها، لوازم پزشکی و واردکننده‌های مواد اولیه پزشکی، تنها توسط پزشک، تهیه می‌شود.

بنابراین عملیات زیبایی پزشکی که در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیرزمینی انجام می‌شود قطعا با مواد اولیه غیر استاندارد و تایید نشده،توسط افراد نامتخصص و نامعتبر انجام می‌شود. پس اگر می‌خواهید بعد از تزریق ژل و یا هر خدمت زیبایی، از نتیجه آن رضایت داشته باشید و خیالتان آسوده باشد، حتما باید به یک کلینیک پزشکی و با حضور دامی پزشک انجام دهید.

چرا الگانت بهترین کلینیک تزریق ژل در ساری است؟

در پاسخ به این سوال که چرا الگانت بهترین مرکز تزریق ژل در ساری است باید گفت که ما یکی از معتبرترین شعبات کلینیک‌های تهران خود هستیم که در شهر ساری، شروع به کار کرده است. کلینیک ما با توجه به استانداردهای سازمان بهداشت جهانی و پروتکل‌های دقیق پزشکی بنا شده است.

اهمیت به رعایت تمامی پروتکل‌های استاندارد به منظور رفاه حال زیباجویان، مهم‌ترین ویژگی است که کلینیک الگانت ساری را به نسبت سایر مراکز تزریق ژل در ساری، برتری می‌دهد.

 • رعایت پروکل‌های استاندارد بهداشتی کلینیک‌های پزشکی
 • محیطی امن و استریل
 • حضور دائمی پزشک در مجموعه
 • انجام کلیه خدمات زیبایی توسط پزشک
 • ویزیت رایگان قبل از خدمات زیبایی و لیزر توسط پزشک
 • تهیه مواد اولیه به طور مستقیم از وارد کننده‌های معتبر دارو در تهران
 • زمان‌بندی دقیق قرارهای ملاقات با پزشکان با کمترین معطلی

4 پاسخ

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده