تزریق ژل لب روسی در کلینیک الگانت ساری

تزریق ژل لب

یکی از اقداماتی که خانم‌ها برای زیباتر شدن انجام می‌دهند عمل تزریق ژل لب است. این عمل امروزه به شدت گسترش پیدا کرده و بسیاری از کلینیک های زیبایی این عمل را انجام می‌دهند. لب یکی از بخش های مهم در زیبایی صورت می‌باشد که با بالا رفتن سن حجم لب کم می‌شود. بلندی لب کمتر شده و بر جستگی آن در چهره کمتر خواهد شد. تزریق کردن ژل لب می‌تواند برای برطرف کردن این تغییرات و زیبایی چهره خیلی مفید است. حجم لب، بلندی و برجستگی آن هم متاثر از سن خواهد بود. لب پایینی به شکل طبیعی از لب بالایی بزرگ‌تر و با حجم بیشتر می‌باشد و نیمه سمت راست و سمت چپ هر یک از لب‌ها مشابه هم می‌باشند که اندازه و تقارن در این دو نصفه خیلی مهم می‌باشد.

در تزریق کردن ژل کاری که صورت می‌گیرد این است که اطراف لب برجسته می‌شود و به آن حجم داده خواهد شد و به این صورت است که به زیبایی چهره به وسیله تزریق ژل لب خواهد شد. از رایج و محبوب ترین خدمات کلینیک زیبایی الگانت می باشد.

مزایا تزریق ژل لب در کلینیک زیبایی الگانت

اصلاح فرم لب در کلینیک الگانت از مزایای زیر برخوردار خواهید شد.

 • ماندگاری بالا
 • مناسب برای آقایان و خانم‌ها
 • افزایش اعتماد به نفس و احساس زیبایی
 • تزریق تنها توسط پزشکان با تجربه
 • تضمین کیفیت مواد اولیه
 • قابل تزریق برای جوانان، افراد میانسال و مسن
 • تجربه زیبایی بیشتر
 • رفع دفرمگی لب‌ها برای آقایان
 • حجم‌دهی به لب خانم‌ها
 • اثر بخشی سریع
 • تزریق بدون درد با کنولا
 • افزایش کلاژن‌سازی
 • رفع چین و چروک لب و گوشه لب
 • تزریق بی‌حسی تزریقی

 

تکنیک روسی تزریق ژل لب در کلینیک الگانت ساری
تکنیک روسی تزریق ژل لب در کلینیک الگانت ساری

انواع تکنیک برای فرم دادن به لب با ژل

تکنیک‌های متفاوتی برای فرم‌دهی به لب وجود دارد. این روزها تزریق ژل محبوبیت زیادی پیداکده است. انتخاب یک فرم مناسب پس از تزریق به فرم کلی لب و هر زیباجو بستگی خواهد داشت. نمی‌شود از دو فرد متفاوت یک مدل دقیق را انتظار داشت.

ژل لب طبیعی (نچرال)

این روش برای زیباجویانی که لب‌های بسیار بسیار نازکی دارند و به دنبال تغییر اندکی هستند بسیار مناسب است. در این روش درصد پایینی از ژل صرفا به منظور فرم‌دهی و حجم اولیه به لب استفاده می‌شود.

ژل لب قلوه‌ای یا قلبی

در ژل لب قلبی  نسبت لب‌های بالا و پایین به یک میزان حجیم می‌شود. این روش بسیار محبوب بوده و برای افرادی که به دنبال تغییر و جذابیت بیشتر لب‌های خود هستند بسیار مناسب است. این روش برای افرادی که لب‌های نامتقارنی دارند نیز، روش بسیار خوبی است.

ژل لب روسی

این روزها داشتن لب‌های برجسته و گوشتی، بسیار ترند شده است. اولویت اکثر زیباجویان نیز رسین به این ظاهر خاص و روسی است. در تکنیک فیلر لب روسی، تمرکز تزریق کمی اغراق‌آمیز خواهد بود. هرچه برجستگی بیشتر جذابیت لب‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

‌برندهای مختلفی از ژل‌ها وجود داد که با توجه به میزان ماندگاری، قیمت و کیفیت می‌توان آن را به لب‌ها تزریق کرد. پایه اصلی تمامی فیلرهای لب، اسید هیالورونیک هستند. اسید هیالورونیک‌ها طبیعی بوده و در بدن خود انسان نیز یافت می‌شود. به همین علت گزینه بسیار مناسبی برای تزریق شدن به لایه زیرین پوست لب، هستند.

نحوه تزریق ژل لب

مزیت شیوه تزریق ژل لب ، در بهتر بودن و کم خطرتری آن خیلی مهم می‌باشد. پزشک باید ابتدا شناخت خوب و کامل از ساختار پوست و قسمت های چهره داشته باشد. بعد از آن به تکنیک این شیوه که دربردارنده محل مناسب، اندازه تزریق و گذاشتن این مواد در لایه های‌ پوستی مناسب می‌باشد به طور دقیق و کامل آشنا باشد. اندازه ژل تزریق شده و سطحی بودن یا عمقی بودن تزریق، بستگی به ماده‌ای دارد که در آن استفاده شده است.

ترکیبات هیالورونیک اسید به خاطر جذب آب بالا در کنار خود و بالا بردن حجم به دست امده از این چیز نیاز به حجم پایین تری از ژل ،برای درست کردن چین‌ها و فرورفتگی‌‌ها خواهد داشت. به این خاطر بعد از بی‌حس نمودن محل و اطمینان دادن به مریض محل تزریق به وسیله محلول ضد میکروبی یا به وسیله الکل تمیز می‌گردد. بعد از آن به کمک سرنگ مخصوص و سوزن‌هایی خیلی باریک با زاویه‌ای‌ دقیق مقداری مشخص از دارو در یکی‌ از لایه‌ها و یا زیرپوستی به قسمت های متعدد در سر و صورت مانند اطراف چشم ها،لپ ها، چین های کنار دهان در بین لبه فک، داخل لب‌ها و به بقیه قسمت‌ها تزریق می‌گردد.

توصیه‌هایی بسیار مهم برای تزریق ژل لب

اخیرا برخی از مراجعینی که در گذشته عمل تزریق ژل لب را انجام داده بودند از این عمل ناراضی هستند.

 • قبل از این که تزریقی انجام دهید باید لب معاینه گردد تا اگر اشکال عملکردی در آن باشد مورد توجه پزشک قرار گیرد.
 • فرم لب باید به اندازه اولیه لب، سایز صورت و میمیک و دینامیک لب انتخاب گردد و در حالت طبیعی باشد.
 • تزریق دو سمت لب بدون توجه به بخش مرکزی لبها درست نیست.
 • طبق قوانین زیبایی شناسی، لب فوقانی باید بیست درصد کوچکتر و تورفته‌تر از لب تحتانی باشد.
 • در بعضی از مراجعین قبل از تزریق کردن لب نیاز به اصلاحاتی نظیر بیشتر شدن حجم سایز چانه است.
 • بهترین گزینه برای بالابردن حجم لب استفاده کردن از ژل های هیالورونیک اسید است البته برند ژل و کیفیت آن هم خیلی مهم می‌باشد.
 • تبحر و تکنیک متخصص در تزریق کردن ژل لب خیلی حائز اهمیت می‌باشد.
 • تزریق کردن در لب را می‌توان طبق نیاز مریض تنها در خطوط اطراف لب انجام داد و یا اینکه حجم لب‌ها را هم بیشتر کرد. در هر یک از این چیزها باید مقدار مصرف ژل و هزینه مریض را مدنظر قرار داد.

عمل تزریق ژل لب در ساری

مراقبت های بعد از تزیق ژل

بعد از عمل تزریق ژل لب در ساری، به دلیل این که خون رسانی در آن فراوان است احتمال خون مردگی نیز در ان‌ها وجود دارد که برای جلوگیری از این چیز باید چند روز قبل از تزریق کردن ژل از کمپرس یخ استفاده نمایید و داروهایی همانند ویتامین ای، ضد انعقاد خون، امگا 3 و بقیه انواع مسکن همانند ناپروکسن، آسپرین، ژلوفن، دی پیریدامول را استفاده ننمایید.

در لب یک شبکه عصبی می‌باشد که خیلی قوی می‌باشد. برای اینکه به خاطر وجود این شبکه عصبی درد در هنگام تزریق کردن ژل ، شخص را اذیت نکند از بلوک عصب سه قلو مصرف می‌کنند. این بی حسی به مدت چهل و پنج دقیقه تاثیر خود را بالای لب حفظ خواهد کرد به همین خاطر در زمان خوردن غذا امکان دارد دچار گازگرفتگی گردید و به لب صدمه بزنید. در این زمان از خوردن و نوشیدن خودداری نمایید تا این که بی حسی از بین برود.

در روز اول بعد از تزریق کردن ژل لب باید چند نکته را رعایت نمایید تا لب شما به تورم، ملتهب شدن و خون مردگی دچار نگردد. بعد از تزریق کردن ژل لب از ورزش های دشوار و سخت بپرهیزید و در گرمای زیاد قرار نگیرید. همچنین استفاده از نوشیدنی های الکی می‌تواند سبب ملتهب شدن و تورم گردد.

محافظت های بعد از تزریق کردن ژل لب این نوع از تزریقات بعضی از نتایج را بعد از تزریق کردن نشان خواهد داد. اما اثر آن هنوز به چشم نمی‌آید.

مراقبت های پس از تزیق ژل لب

معمولا کمی تورم هم بعد از تزریق کردن وجود دارد که در روزهای ابتدایی به شکل واضح مشخص نخواهد بود که این تورم به خاطر تزریق است و یا نتیجه وارد شدن ژل و پرکننده به داخل لب است. همین طور برای ژل های موقتی هم، کمی زمان برای ادغام کردن مواد پرکننده به همراه بافت لب کافی می‌باشد. به یاد داشته باشید که بعد از تزریق کردن حتما مقدار فراوانی آب به شکل روزانه استفاده کرده و دستورات پزشک خود را برای مراقبت های بعد از تزریق کردن فراموش نکنید.

اگر قصد کم کردن چین و چروک‌ها و بهبودی نتایج این نوع از تکنیک‌ها را دارید، مناسب است برای رسیدن به این نتیجه حداقل مدت سه هفته صبر داشته باشد.

پیگیری بار دوم تزریق کردن ژل یا پر کننده لب عموما به دو تا سه هفته زمان نیاز خواهد داشت. عموما خود شخص هم مایل می‌باشد که بعد از دو تا سه هفته بهبود حاصل کند.

بنابراین به شکل ایده آل زمان بیشتری برای مراجعه کردن در دو مرحله قبل از یک اتفاق مهم نیاز خواهد بود. ( در حقیقت پنج تا شش هفته) به ویژه اگر شخص برای اولین بار باشد که این تزریق را انجام داده است و یا اینکه مدت زمان بیشتری برای مراجعات بعدی مشخص شده باشد. امکان دارد که مریض نیازی به مرحله بعدی درمان نخواهد داشت اما معمولا جلسه دوم، باعث به وجود امدن نتایج بهتری می‌گردد.

اگر واقعا برای بار اول است که تزریق کردن ژل یا پرکننده لب را تجربه می‌نمایید، حتما دستوراتی را که با لمس کردن و ماساژ دادن لب بعد از تزریق همراه می‌باشند، دنبال نمایید. این شیوه‌ها از ایجاد عدم تقارن در لب‌ها جلوگیری خواهد کرد و باعث می‌گردد که لب های شما پرتر و گوشتی‌تر به نظر بیایند.

عوارض عمل تزریق ژل لب چیست؟

به خاطر خونرسانی بالا در لب احتمال به وجود امدن خون مردگی بعد از تزریق در لب نیز وجود دارد که استفاده کردن از کمپرس یخ و استفاده نکردن از داروهای ضد منعقد شدن خون، امگا۳ ، ویتامین ایی و بقیه انواع مسکن نظیر آسپرین ، ژلوفن، ناپروکسن، دی پیریدامول، چند روز جلوتر از تزریق کردن از این عارضه جلوگیری خواهد کرد.

به خاطر شبکه عصبی قدرتمند داخل لب از بلوک عصب سه قلو برای کنترل کردن و کاهش درد استفاده می‌گردد بی حسی در این قسمت امکان دارد تا چهل و پنج دقیقه باقی بماند و استفاده از غذا در طی این مدت امکان دارد باعث گاز گرفتگی لب و صدمه به آن گردد .

پس تا زمان برگشتن کامل حس لب خوردن و نوشیدن ممنوع است، در بیست و چهار ساعت ابتدایی بعد از تزریق کردن گرمای زیاد، ورزش های دشوار و استفاده از نوشیدنی های الکلی به طور کلی ممنوع است. بدلیل اینکه از به وجود امدن تورم، خون مردگی و ملتهب شدن بیشتر جلوگیری گردد.

بروز ناراحتی های خفیف

این ناراحتی‌ها خیلی طبیعی است وبه این دلیل است که تزریق سوزنی درلب انجام گردیده است.

کبودی

فرایند طبیعی بدن است، برخی از افراد بیشتر بقیه دچار این کبودی خواهند شد. مقدار کبودی در اشخاص ژنتیکی است همین طور سیگارکشیدن واستفاده کردن از داروهایی مثل آسپیرین مقدار این کبودی را بیشتر خواهد کرد.این کبودی‌ها به اندازه یک هفته بهبود پیدا می‌کند البته بستگی به شخص هم دارد. کبودی تقریبا دو تا ده روز باقی خواهد ماند.

قرمزشدن

قرمزشدن پوست برای هر مریض امکان دارد اما تقریبا بعد از دوازده تا بیست و چهار ساعت این قرمزی‌ها ازبین می‌رود. بنابراین اگر ابتدا دچار این عارضه شدید نگران نشوید چرا که زود از بین خواهد رفت.

سوزش و قرمزی در قسمتی که سوزن تزریق قرار گرفته است، طبیعی است. همچنین تورم در صورت به طور کامل طبیعی است و برای هر مریض فرق دارد به خاطر اینکه لب‌ها یکی قسمت های حساس صورت است هر طور تورم روی آن طبیعی می‌باشد.

عمل تزریق ژل لب

طبیعی نبودن حالت لب ها

این چیز با برطرف شدن تورم بهبود خواهد یافت.پزشک برای برطرف کردن این حالت‌ها به شما ماساژ لب را آموزش خواهد داد . این هم یکی از اشکالات احتمالی است که بعد از عمل در برخی موارد مشاهده شده است

هزینه تزریق ژل لب

هزینه بزرگ نمودن لب با تزریق کردن چربی و هزینه ژل لب در قسمت های متعدد مختلف است. ا به نوع ماده‌ و تجربه پزشک بستگی خواهد داشت. پس هزینه عمل تزریق ژل لب در اشخاص مختلف می‌باشد. هزینه درمان متناسب با تعداد سرنگ‌های ژل محاسبه خواهد شد؛ عموما دو سرنگ برای بیشتر مریض‌ها کافی است.

برند های آمریکایی ( مانند برند ژوویدرم و برند رستیلن) بیشترین قیمت را دارند. برندهای اروپایی قیمت کمتری خواهند داشت و ژل های تولید چین و کره هم کمترین قیمت را دارند. به طور مثال هزینه تزریق کردن ژل لب ژوویدرم که تولید شده در کشور آمریکا و شرکت آلرگان است، از اسکین فیل که یک برند ایتالیایی می‌باشد بالاتر است. بنابراین در استفاده از ژل، همان با کیفیت را انتخاب کنید و به دنبال محصولات ارزان قیمت و بی کیفیت نباشید.

تزریق ژل لب طبیعی در کلینیک الگانت ساری

 

الگانت: بهترین کلینیک تزریق ژل لب در ساری با جیدترین تکنیک‌های روز دنیا

الگانت یکی از معتبرترین کلینیک‌های زیبایی در شهر ساری و زیرمجموعه چندین شعب کلینیک‌های تهران است. کلینیک ما با رعایت تمامی استانداردهای سازمان بهداشت جهانی و پروتکل‌های پزشکی تاسیسی شده است:

 • رعایت تمامی پروکل‌های استاندارد سازمان غذا، دارو و بهداشت آمریکا FDA
 • ارائه فضایی امن و استریل برای رفاه زیباجویان
 • حضور دائمی پزشک در مرکز زیبایی
 • انجام کلیه خدمات زیبایی توسط پزشک
 • ویزیت رایگان قبل از خدمات زیبایی و لیزر توسط پزشک
 • تهیه مواد اولیه به طور مستقیم از وارد کننده‌های معتبر دارو
 • قیمت مناسب
 • زمان‌بندی دقیق نوبت‌های ملاقات با پزشکان بدون معطلی
 • آدرس در مرکز شهر و در دسترس راحت زیباجویان

با محیط کلینیک الگانت بیشتر آشنا شوید:

بهترین کلینیک ریزش مو در ساری
بهترین کلینیک تزریق ژل در ساری
بهترین کلینیک درمان ریزش مو در ساری
اتاق پزشک

تزریق ژل لب در ساری و قائمشهر

کلینیک زیبایی الگانت از معتبرترین کلینیک‌های زیبایی در شهر ساری ، با رعایت تمامی استانداردهای سازمان بهداشت جهانی و پروتکل‌های پزشکی تاسیسی شده است. برای بهرمندی از خدمات تزریق ژل لب کلینیک زیبایی الگانت در ساری و قائمشهر شما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید. همچنین می‌توانید برای رزرو وقت تزریق ژل لب در الگانت کلیک کنید.

 

عکس های قبل و بعد تزریق ژل لب :

در ادامه مطلب عکس های قبل و بعد تزریق ژل لب در کلینیک زیبایی الگانت در ساری آورده شده است:

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده