mesotherapy

مزوتراپی مو چیست؟ و چه زمانی به آن نیاز داریم؟

مزوتراپی، تزریق مواد مغذی و املاح مورد نیاز برای تقویت پوست، احیای مو و تقویت پیازهای آن است. خدمات مزوتراپی مو هم برای آقایان و هم خانم‌ها در کلینیک زیبایی الگانت، مجهزترین مرکز زیبایی پوست و مو در ساری انجام می‌شود. این روش درمانی و زیبایی توسط پزشکان مجرب مجموعه صورت می‌گیرد. مزو تراپی یک متد جدید است که با مکمل خود یعنی روش پی‌آر‌پی (PRP)  می‌تواند معجزه‌ای در درمان الگوهای متفاوت ریزش مو به وجود بیاورد.

می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید:

 

سوالات پرتکرار در رابطه با مزوتراپی مو

 

مراحل مزو تراپی مو دردناک است؟

هیچ درمان تزریقی کاملا بدون درد نیست. اما در کلینیک الگانت، بعد از اعمال بی‌حسی موضعی با کمک ویبراتور مخصوص و ظریف‌ترین سوزن‌ها، درد هنگام تزریق کاملا ناچیز خواهد بود.

آیا مزوتراپی آقایان با خانم‌ها متفاوت است؟

 الگوی ریزش مو در آقایان و خانم‌ها کاملا با یکدیگر فرق دارد. اما مزوتراپی برای تقویت فولیکول مو هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها انجام می‌شود. شیوه یکی است اما تفاوت آن تنها در محل تزریق است.

نتیجه مزوتراپی را چه زمان می‌توانم مشاهده کنم؟

به طور حدودی شما هر ۲ الی ۳ هفته یکبار لازم است برای درمان مزوتراپی مو به کلینیک مراجعه کنید. حدودا پس از ۴ جلسه از گذشت مزو، شما نتایج درمان را به طور کاملا مشهود، مشاهده خواهید کرد.

آیا ریزش مو بعد از مزوتراپی به طور کامل قطع می‌شود؟

از آنجایی که مزو ریشه مو را مورد هدف قرار می‌دهد، موجب تقویت و احیای آن می‌شود. در نتیجه در جلوگیری از ریزش مو در این روش بسیار موثر است.

 

 

مزو تراپی مو چیست؟

مزوتراپی مو، یا مزو هیر تراپی (Mesohair) یک روش کم تهاجمی و بدون نیاز به جراحی است. این روش برای تقویت ساقه و ریشه مو انجام می‌شود. می‌توان گفت که این تراپی، تزریق مواد مغذی و معدنی مورد نیاز برای احیا و تقویت مو به پوست سر است.  مزو هیر تراپی به صورت همزمان یک روش درمانی و زیبایی است. به این صورت که شما در نتیجه درمان با مزو، زیباتر خواهید شد. درمان مزو برای هر دو جنس زن و مرد موثر است.

مو یکی از اولین قسمت‌های بدن است که تحت تاثیر تغییرات بدن و محیط قرار می‌گیرد. همینطور یکی از مهم‌ترین قسمت‌های بدن است که تاثیر زیادی بر زیبایی دارد. معمولا خیلی پیش می‌آید که در طول دوره‌هایی از زندگی از حجم و کیفیت موهایمان ناراضی باشیم. همین موجب می‌شود که راهی موثر و مطمئن برای تقویت مو انتخاب کنیم.

 

چه زمانی نیاز به مزوتراپی داریم؟

ریزش مو یک مشکل بسیار شایع است که در بین تمامی رده‌های سنی دیده می‌شود. ریشه مو بسیار نسبت به تغییرات جسمی و محیطی حساس است. با کوچکترین تغییر در رویه زندگی، مشکلات عصبی، تغییرات آب و هوایی، مصرف داروهای جدید و مشکلات ژنتیکی و ارثی، سریعا از خود واکنش می‌دهد. در واقع می‌توان گفت شما از تغییرات مو می‌توانید حدس بزنید چیزی در محیط پیرامونتان یا جسمتان .درست کار نمی‌کند

ریزش تا ۱۰۰ عدد تار مو در روز کاملا طبیعی است. اما ممکن است احساس کنید ریزش آن بیش از حالت عادی است. حتی شکننده و نازک شده است.  وقتی آن را لمس می‌کنید دیگر لطافت همیشگی را ندارد. آن وقت است که باید راهی برای احیای موهای خود بیابید.

استفاده از دو روش مزوتراپی مو و PRP با یکدیگر، بهترین روش برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت جنس مو است.

شما می‌توانید با مراجعه به “الگانت” برترین کلینیک درمانی و زیبایی پوست و مو در ساری، با دریافت مشاوره رایگان از پزشکان با سابقه و متعهد مجموعه، بهترین روش درمانی برای تقویت موهای سر خود را، انتخاب و انجام دهید.

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو

تاثیر مزوتراپی مو

مزوهیر تراپی در مرکز درمانی زیبایی الگانت، با شرایط ویژه و پیشرفته‌ترین امکانات پزشکی، انجام می‌شود. با تزریق مواد مزو به پوست سر، پوست تحریک می‌شود. به واسطه آن گردش خون بهبود می‌یابد. با تحریک پوست کلاژن و فیبر‌های الاستیک جدید برای تقویت مو و پوست تولید می‌گردد. در نتیجه مواد مغذی و رطوبت کافی به فولیکول مو رسیده و مراحل بازسازی آغاز می‌گردد.

پس از درمان شما به وضوح کاهش ریزش مو را حس خواهید کرد. در اکثر مواقع این ریزش به طور کامل قطع می‌شود. یا در حد چشمگیری کاهش می‌یابد.

فرقی نمی‌کند الگوی ریزش مو در شما چگونه باشد. تنها با مراجعه با مرکز زیبایی الگانت و دریافت مشاوره رایگان از سوی پزشکان مجموعه، می‌توانید مشکل را رفع کنید.

 

مدت زمان درمان چقدر است؟

مزوتراپی موی سر در کلینیک الگانت، در کم‌ترین زمان ممکن و در بهترین شرایط انجام می‌گردد. بعد از گذراندن زمان کافی برای بی‌حسی پوست سر، نهایتا نیم الی یک ساعت زمان لازم است. با توجه به نواحی مورد نیاز به تزریق زمان اختصاصی برای هر بیمار متفاوت است.

کل دوره درمان حدودا ۶ الی ۱۰ جلسه زمان لازم دارد. بین هر مرحله نیز لازم است حدودا ۲ هفته به مو و پوست استراحت داده شود. از ۴ دوره درمان ریزش مو کاهش یافته و متوقف می‌شود. بعد از ۶ الی ۸  جلسه شما به مرور شاهد رشد مجدد موهای خود خواهید بود.

 

آیا بعد از گذراندن دوره درمان تزریق مزو به ترمیم نیاز است؟

پزشک تشخیص خواهد داد که آیا مراجعه کننده به ترمیم نیاز دارد یا خیر. می‌توانید به پزشک مجرب مجموعه زیبایی الگانت در ساری اعتماد کنید. وی با معاینه دقیق، نتایج درمان و الگوی ریزش موی متفاوت در هر فرد نظر خواهد داد. معمولا سالی یک بار نیاز به تکرار و ترمیم دارد.

 

در تقویت مو با مزو از چه موادی استفاده می‌شود؟

برای تقویت و زیبایی مو طی دزمان به روش مزوتراپی، کیفیت مواد استفاده شده و بهره‌گیری از برندهای نام‌آشنا و معتبر بسیار اهمیت دارد. این‌ها مهم‌ترین نکاتی هستند که در مجموعه پوست، مو و لیزر الگانت شهر ساری به آن توجه می‌شود. مزو هیر از ترکیبات فعالی مانند انواع ویتامین‌ها، اسیدهای آمینه، مواد معدنی، آنتی اکسیدان‌ها، کوآنزیم‌ها، اسید هیالورونیک و الاستین، تشکیل شده است. همگی این مواد برای تزریق امن هستند.

مزوتراپی در ساری

 

هزینه مزوتراپی مو

نرخ مزوتراپی مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل زیر در قیمت مزوهیرتراپی تاثیرگذار هستند:

 • پزشکی که این عملیات درمانی زیبایی را انجام می‌دهد.
 • مارک و برند مزویی که استفاده می‌شود.
 • شرایط و محل کلینیک درمانی تزریق.
 • میزان ریزش مو و الگوی تاسی در سر.
 • میزان و سی‌سی مورد نیاز برای هر فرد.

تنها با یک تماس تلفنی، می‌توانید تخمینی از هزینه مزوتراپی در کلینیک الگانت ساری به‌دست آورید:

 

مراحل درمانی مزوتراپی مو

 درمان مزوتراپی مو، در الگانت شناخته‌ شده‌ترین کلینیک درمانی و زیبایی در ساری، به صورت کاملا سرپایی و بدون درد انجام می‌شود. با توجه به شدت ریزش مو و وسعت ناحیه، فرایند درمان نیم الی یک ساعت به طول می‌انجامد.

 1. لازم است پیش از مراجعه برای درمان، استحمام کنید.
 2. پس از ویزیت رایگان توسط پزشکان مجرب مجموعه الگانت و پیشنهاد بهترین روش درمانی، تقویت مو با مزو، آغاز می‌گردد.
 3. در صورت تمایل در همان روز ویزیت، این عملیات درمانی و زیبایی آغاز می‌گردد.
 4. ابتدا پوست سر توسط دستیار پزشک، کاملا تمیز، خشک و ضدعفونی می‌گردد.
 5. .سپس ناحیه سر توسط پزشک نقطه گذاری می‌شود. بعد توسط دستیار پزشک با بی‌حسی موضعی، بی‌حس می‌گردد.
 6. بعد از اعمال زمان لازم برای بی‌حسی پوست، درمان با کنولا و سرنگ مخصوص با گرید مناسب آغاز می‌شود.
 7. با تزریق از طریق سوزن‌های نازک مخصوص مزو، مواد مغذی و لازم در مزوتراپی، وارد پوست شده و به ریشه مو خواهد رسید.

 

آیا مزوهیر تراپی عوارض دارد؟

از آنجایی که مواد موجود در مزو کاملا استاندارد و مورد تایید FDA، هستند، هیچ عارضه جانبی برای زیباجو به همراه نخواهند داشت. این مواد تنها به صورت موضعی به پوست تزریق خواهند شد. لذا فقط در نواحی درمان ممکن است واکنش آلرژیک پوستی رخ دهد. آن ‌هم پس از زمان کوتاهی کاملا رفع خواهد شد. عوارضی که ممکن است با وارد شدن سوزن به پوست ایجاد شود شامل موارد زیر می‌باشد:

 • قرمزی
 • کبودی خفیف
 • خراش و پوسته پوسته شدن پوست
 • ورم‌های جزئی
 • کمی درد ناشی از وارد شدن سوزن به پوست

 

اقدامات قبل از مزوتراپی

اگر تصمیم گرفته اید که مزوتراپی انجام دهید، بهتر است قبل از آن برای این کار امادگی لازم را داشته باشید. موارد مهم آن را برایتان ذکر خواهیم کرد:

قبل از مزو بهتر است به پزشک مراجعه کرده و ابهامات دهنیتان را برطرف کنید و انتظاراتتان را با او در میان بگذارید. در این حالت از نگرانیتان به میزان زیادی کاسته خواهد شد.

چند روز قبل از مزو سیگار و الکل را محدود کنید. در این حالت گردش خون بهتر اتفاق خواهد افتاد و مواد مغذی جذب بهتری خواهد داشت.

از چند روز قبل آب زیاد بنوشید. در این صورت پوستتان حین مزوتراپی و پس از آن با کمبود آب مواجه نخواهد شد و سلامتتان نیز تضمین می‌شود.

سعی کنید از چند روز قبل از شامپو ها و لوسیون‌های قوی برای موهایتان استفاده نکنید تا قبل از مزو، پوست سر مشکلی نداشته باشد.

 

مراقبت‌های بعد از مزوتراپی

نکاتی که باید بعد از مزوتراپی رعایت شود به طور کامل توسط پزشکان مرکز زیبایی الگانت به بیماران یادآور خواهد شد. این مراقبت‌های بسیار ساده بوده و نیازی به گذراندن دوران نقاهت پس از درمان، وجود نخواهد داشت.

 • بلافاصله بعد از درمان، از قرار گرفتن پوست سر در معرض تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید.
 • ۲۴ ساعت پس از عمل از سونا و آب گرم حمام دوری کنید.
 • پوست سر خود را ماساژ ندهید و به آن فشار وارد نکنید.
 • از ملحفه تمیز و بهداشتی استفاده کنید تا ریشه مو، در شرایط مساعدی تقویت شود.
 • آب کافی بنوشید.
 • از کشیدن سیگار و نوشیدن مشروبات الکلی، دوری کنید.

 

مزوتراپی مو در ساری و قائمشهر

برای بهرمندی از خدمات مزوتراپی مو کلینیک زیبایی الگانت در ساری و قائمشهر شما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

 

مزایای انجام مزوتراپی در مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر الگانت

 • دریافت هزینه بسیار مناسب
 • استفاده از مواد مصرفی پزشکی تایید شده و معتبر
 • حضور تمام وقت پزشکان مجرب و متعهد در مجموعه
 • مدت زمان کوتاه درمان
 • درصد بسیار بالای موفقیت در نتیجه درمان
 • تزریق بدون درد با بهترین تجهیزات پزشکی
 • تجربه کمترین عارضه جانبی
 • نتایج سریع و ثمر بخش

عکس‌ قبل و بعد از مزوتراپی در کلینیک الگانت ساری:

مزوتراپی ساری
برچسب ها: بدون برچسب

۴ پاسخ

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده