جوانسازی پوست با مزوتراپی

جوانسازی پوست

امروزه با پیشرفت علم پزشکی، روش‌های بسیار زیادی برای جوانسازی و ترمیم پوست آسیب‌دیده در اختیار ما قرار داده است. مزوژل‌ها و مزوتراپی، از جمله پرکاربردترین و موثرترین روش‌های ایمن و کم‌خطر، برای ترمیم جای جوش، اسکار، آبرسانی و ترمیم بافت پوست هستند.

اگر احساس می‌کنید چهره‌تان دیگر مانند قبل طراوت و شادابی ندارد. از چین و چروک صورت به ستوه آمده‌اید. برای درمان جای جوش، تمامی راه‌های غیر پزشکی را انجام داده‌اید اما باز هم نتیجه‌ای مشاهده نکردید. اگر نگران هزینه و خطرات روش‌های تهاجمی و جراحی هستید. پیشنهاد ما به شما، استفاده از ویزیت رایگان پزشکان با تجربه الگانت و استفاده از روش‌های مزوتراپی و مزوژل است.

کلینیک الگانت، بهترین مرکز پوست، مو و لیزر، افتخار آن را دارد تا بهترین خدمات زیبایی را با بالاترین کیفیت تحت نظر بهترین پزشکان در شهر ساری، در اختیار زیباجویان شمال کشور قرار دهد. الگانت به عنوان یکی از نمایندگان فعال از شعبات کلینیک‌های تهران، به طور مستقیم با وارد کننده‌های لوازم پزشکی، همکاری می‌کند.

قیمت مناسب در کنار کیفیت خدمات و محصولات از مهم‌ترین ویژگی‌های کلینیک الگانت است که باعث جذب زیباجو از تمامی شهرهای استان مازندران شده است.

مزوتراپی جوانساز پوست
جوانسازی پوست در ساری

تاثیرگذارترین روش برای جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با روش‌های متفاوتی، انجام می‌شود. به طور کلی این خدمت زیبایی به 3 روش اجرا می‌شود. برخی روش‌ها غیرتهاجمی، برخی تهاجمی و برخی کم‌تهاجمی هستند.

در روش‌های غیرتهاجمی مانند استفاده انواع ماسک‌ها و فیشیال پوست صورت، تنها بالاترین لایه پوست یعنی اپیدرم، تحت درمان قرار می‌گیرد. این درمان بسیار سطحی و موقتی بوده و نمی‌تواند مشکلات عمیق و پستی بلندی‌های پوست را درمان کند.

در روش‌های کم‌تهاجمی جوانسازی پوست، که در واقع بهترین نوع درمان برای جوانسازی پوست به حساب می‌آید، در طی یک عملیات زیبایی با کمترین آسیب و خطر، تمامی مشکلات در لایه‌های داخلی پوست، ترمیم می‌شود. همین موضوع باعث جوانسازی طولانی مدت و دائمی پوست در طی یک فرآیند ایمن، کمک می‌کند.

مزوتراپی و مزوژل‌ها از تاثیرگذارترین روش‌های جوانسازی پوست هستند که با کمترین عارضه، بیشترین اثر را روی پوست می‌گذارند.

در روش‌های تهاجمی جوان سازی پوست، نیز همانطور که از نام آن پیدا است، روشی پرخطر و پر دردسر است. ریسک در این روش‌های نیازمند به جراحی بالا بوده و عوارض ناشی از بی‌هوشی نیز با خود به همراه دارد.

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی یکی از روش‌های درمانی برای درمان چین و چروک، جای زخم و اسکار، لک جوش، روشن سازی پوست است. از کوکتل‌های مزو برای درمان لکه‌بری، درمان تیرگی، ترمیم بافت پوست، استفاده کرد. برای مطالعه اطلاعات کامل در خصوص این خدمت زیبایی کلینیک الگانت، روی لینک زیر کلیک کنید:

مزوتراپی در کلینیک الگانت

مزوژل چیست؟

مزوژل‌هانیز یکی از روش‌های جوانسازی پوست هستند. در واقع این راهکار زیبایی ترکیبی از دو روش درمانی و زیبایی ژل و مزوتراپی است. با کمک این روش می‌توان در کنار حجم‌دهی، پوست را آب‌رسانی کرد. همچنین تزریق برخی از انواع مزوژل‌ها کلاژنساز بوده و باعث روشن کنندگی پوست می‌شوند.

 

فواید جوانسازی پوست در ساری

جوانسازی پوست در ساری در کلینیک الگانت، تحت نظر بهترین پزشکان، امروزه از روش‌های مزوتراپی و مزوژل بیشتر به منظور زیبایی استفاده می‌شود. زیرا پس از تزریق این دو ماده مغذی به پوست، به وضوح کیفیت و جوانسازی را صورت خود احساس خواهید کرد. از جمله فواید و کاربردهای جوانسازی پوست با مزوتراپی و مزوژل، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • از بین بردن چین و چروک
 • لیفت پوست گردن و صورت
 • لک‌بری قوی
 • چربی‌زدایی و از بین بردن چاقی موضعی
 • رفع غبغب
 • درمان ریزش مو
 • ترمیم بافت پوست آسیب دیده
 • درمان جای جوش و زخم
 • روشن‌کنندگی پوست
 • پر کردن منافذ باز پوست صورت و اطراف چشم
 • آب‌رسانی
 • کلاژن‌ساز
 • حجم‌ دهنده

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده