دستگاه میکروکارنت

۷ فایده استفاده از دستگاه میکروکارنت در پاکسازی پوست

دستگاه میکروکارنت، یک ابزار مدرن در فیشیال محسوب می‌شود. پوست شفاف، پر نشاط و بدون جوش و لک، خواسته‌ی همه ماست. استفاده از دستگاه میکروکارنت، در فرایند پاکسازی پوست، می‌تواند لذت دارا بودن یک پوست لطیف و جوان را به شما هدیه کند. در این مقاله، به بررسی ۷ فایده جذاب و متنوع استفاده از دستگاه میکروکارنت در پاکسازی پوست می‌پردازیم. کلینیک الگانت، با بهترین تجهیزات و مواد روز دنیا، بهترین خدمات پاکسازی پوست و فیشال را به شما ارائه خواهد کرد.

 

سوالات پر تکرار در مورد دستگاه میکروکارنت

 

دستگاه میکروکارنت چیست؟

یک ابزار پیشرفته برای پاکسازی پوست است که با کمک سوزن‌های بسیار ریز، روی پوست تحریک کلاژن سازی می‌کند.

مزایای دستگاه میکروکارنت چیست؟

بهبود بافت پوست، باز شدن منافذ آن، کاهش لک و جوش، افزایش جذب محصولات مراقبت پوستی و … از فواید پاکسازی با میکروکارنت است.

آیا پاکسازی با دستگاه میکروکارنت دردناک است؟

چون در لایه‌های زیرین پوست نفوذ نمی‌کند درد چندانی نخواهد داشت و نیاز به بی‌حسی موضعی ندارد.

ماندگاری اثر میکروکارنت چقدر است؟

بستگی به جنس پوست و کیفیت استفاده دارد اما معمولا هر ماه باید از آن استفاده شود تا نتیجه مطلوب داشته باشد.

هزینه پاکسازی با استفاده از دستگاه میکروکارنت چقدر است؟

بستگی به مرکزی که بدان مراجعه می‌کنید، موادی که حین پاکسازی استفاده می‌شود و موارد دیگر متغیر است. اگر می‌خواهید از قیمت دقیق پاکسازی در کلینیک الگانت ساری مطلع شوید با ما تماس بگیرید.

عملکرد دستگاه میکروکارنت

میکروکارنت، یک دستگاه مدرن است که در پاکسازی پوست از آن استفاده می‌شود. عملکرد آن بدین گونه است که در قسمت هندپیش دستگاه، سوزن‌هایی بسیار ریز وجود دارد و در ابعاد میکرو در سطح پوست فرو می‌رود. بدون اینکه به پوست آسیب جدی وارد کند. با ایجاد نقطه‌های میکروسکوپی، منافذ پوست بازشده و به جذب مواد مغذی کمک بیشتری می‌شود. نقطه‌های ریز ایجاد شده، موجب تحریک کلاژن سازی شده و سلول‌های پوستی ترمیم می‌شوند. با ترمیم سلول‌ها، لک و جوش از بین رفته و پوست جوان و با نشاط خواهد شد.

بیشتر بخوانید: علت‌های پیری پوست و راه‌های درمان آن

مزایای استفاده از متد میکروکارنت

دستگاه میکروکارنت، یک ابزار پاکسازی و فیشال است که اثربخشی بالایی دارد. مهم‌ترین اثر آن، لیفت و سفت شدن پوست است. این مزیت به وضوح پس از اجرای فرایند نمایان است. با هم مزیت‌های استفاده از این دستگاه مدرن را می‌خوانیم.

 

  1. بهبود بافت پوست:

اگر به دنبال یک پوستی شفاف و بدون چین و چروک هستید، دستگاه میکروکارنت به شما کمک خواهد کرد. این دستگاه با ایجاد نقطه‌هایی در ابعاد میکرو در لایه‌های عمیق پوست، تحریک تولید کلاژن و الاستین را افزایش می‌دهد. نتیجه این فرایند آن است که پوست به سرعت بازسازی شده و بافت طبیعی‌اش را بهبود می‌بخشد.

 

  1. افزایش جذب محصولات مراقبت از پوست:

محصولات مراقبت از پوست، با برندهای معتبر جهانی، گران هستند و سخت یافت می‌شوند. زمانی که به محصولات مراقبت از پوست می‌پردازیم، انتظار داریم تا این محصولات به بهترین شکل ممکن در پوست جذب شوند. دستگاه میکروکارنت با ایجاد نقاط میکروسکوپی کوچک در لایه‌های پوست، این امکان را فراهم می‌کند که محصولات به طور عمیق‌تر و با کارآیی بیشتری جذب شوند. در این صورت، پوست به صورت عمقی تغذیه شده و املاح مورد نیازش را به خوبی جذب خواهد کرد. در نتیجه سلامت و شادابی پوست حفظ خواهد شد.

 

  1. کاهش لک و جوش:

لکه‌ها و جوش‌ها روی سطح پوست، مخصوصا روی صورت، اثر نامطلوبی روی رضایتمندی از خود خواهد گذاشت. روش‌های مختلفی برای مقابله با آن وجود دارد. استفاده از دستگاه میکروکارنت یکی از موثرترین متدها برای لکه زدایی از پوست است. این دستگاه با ایجاد نقطه‌هایی میکروسکوپی در لایه‌های پوست، به دفع آلودگی‌ها و بهبود تنظیم تولید چربی پوست کمک می‌کند. پاکیزگی پوست و چربی زدایی دو عامل قدرتمند برای پیشگیری و درمان جوش و آکنه هستند. پس از پاکسازی با میکروکارنت، اثر شگفت‌انگیزش روی کیفیت پوست را مشاهده خواهید کرد.

  1. تسریع در بازسازی پوست:

دستگاه میکروکارنت با تحریک سلول‌های پوستی، فرآیند بازسازی پوست را تسریع می‌بخشد. این به معنای بهبود سریع‌تر زخم‌ها، خراش‌ها و آسیب‌های مشابه است. به این ترتیب، شما می‌توانید به سرعت به پوستی تازه و بدون علائم آسیب دیدگی دست یابید. وقتی سطح پوست تحریک شود، کلاژن و الاستین که دو پروتئین لازم در بهبود زخم و جوانسازی سلول‌ها هستند ترشح شده و جانی تازه به پوست می‌بخشند.

  1. تقویت جذب مواد مغذی:

وقتی سطح پوست آلوده و منافذش بسته باشند، اکسیژن، آب و دیگر املاح مورد نیاز نمی‌توانند جذب شوند. دستگاه میکروکارنت با پاکسازی پوست و ایجاد حفره‌های بسیار ریز، فرایند جذب مواد مغذی را تسهیل می‌کند. این اقدام به بهبود سلامت پوست و حفظ جوانی آن کمک می‌کند. آبرسانی و اکسیژن‌رسانی بهتر می‌شود. در نتیجه پوست با طراوت خواهد شد.

  1. کمک به باز شدن منافذ مسدود شده روی پوست:

آیا همیشه احساس می‌کنید که منافذ پوستی شما بسته شده‌اند؟ به مرور زمان، حفره‌های سطح پوست، بر اثر آلودگی یا سلول‌های مرده دچار گرفتگی می‌شوند. دستگاه میکروکارنت با ایجاد نقطه‌های ریز و نفوذ به لایه پوست، به باز کردن این منافذ کمک می‌کند و به پوست اجازه تنفس بهتری می‌دهد. این کار باعث بهبود ترشح چربی پوست و کاهش مشکلات مربوط به جوش‌ها می‌شود.

باز شدن منافذ پوست
باز شدن منافذ پوست با دستگاه میکروکارنت

 

  1. جوانسازی پوست:

همه ما میل به جوان و زیبا ماندن را در دل خواهانیم. خیلی هم دستیابی به آن دور نیست. روش‌های مختلف جوانتر کردن پوست، بدون آسیب جدی به بافت در کلینیک الگانت ساری وجود دارند. یکی از راههای موثر آن، استفاده مداوم از دستگاه میکروکارنت است. این متد، با تحریک تولید کلاژن و الاستین، به پوست طراوت و تازگی می‌بخشد. این اقدام باعث شادابی و درخشندگی پوست می‌شود. حتی بعد از چند جلسه استفاده، شما تغییراتی مثبت در ظاهر پوست خود را مشاهده خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: پاکسازی پوست صورت یا فیشیال چیست؟

آیا استفاده از دستگاه میکروکارنت دردناک است؟

فرایندهای زیبایی، بسته به نفوذشان در پوست، ممکن است دردناک باشند. اما این روش پاکسازی پوست، درد چندانی ندارد. زیرا سوزن‌های آن، بسیار ریز و در ابعاد میکرو هستند. پس حتی نیاز به بی‌حسی موضعی نخواهید داشت.

برعکس، وقتی فرایند پاکسازی روی پوستتان اعمال می‌شود، حس خوشایند ماساژ صورت، موجب آرامش و لذتتان خواهد شد.

 

ماندگاری اثر دستگاه میکروکارنت

وقتی پوست خود را با این متد پاکسازی می‌کنید، شفاف و با نشاط خواهد شد. همچنین چربی‌های مضر سطح پوست پاک می‌شود. در منافذ باز، تنفس بهتری اتفاق می‌افتد. اما ماندگاری آن دائمی نیست. بلکه بهتر است برای بهترین تاثیر، به شکل مداوم و در فواصل منظم، این فرایند را روی صورتتان امتحان کنید. بهترین فاصله زمانی، ماهی یک بار است زیرا اگر در فواصل کمتر انجام شود ممکن است چربی‌های مفید پوست را از بین برده و بالانس ان را بهم بزند. در فواصل طولانی تر نیز، به نتیجه مطلوب دست نخواهید یافت.

 

هزینه پاکساز پوست

هزینه پاکسازی پوست و استفاده از دستگاه میکروکارنت، بستگی به عوامل متعددی دارد. از موادی که قرار است برایتان استفاده شود تا جایی که به آن مراحعه می‌کنید و جنس پوستتان، ممکن است در قیمت نهایی تاثیر گذار باشد. اگر می‌خواهید ار آخرین نرخ پاکسازی پوست اطلاع یابید می‌توانید با کلینیک الگانت ساری تماس بگیرید:

 

پاکسازی پوست با دستگاه میکروکارنت
اثرات مثبت دستگاه میکروکارنت روی صورت

پاکسازی و استفاده از دستگاه میکروکارنت در ساری

بهتریین و معتبرترین کلینیک زیبایی در ساری، کلینیک الگانت، به روزترین متدهای پاکسازی پوست را ارائه خواهد داد. شما در فضایی کاملا بهداشتی و آرامش‌بخش، می‌توانید به خود پاکسازی پوست هدیه کنید تا علاوه بر لذت ماساژ صورت، کیفیت پوستتان را بهبود بخشید. همین حالا برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید:

 

در نهایت، دستگاه میکروکارنت به عنوان یک ابزار پوستی پیشرفته، به دلیل فایده‌های گسترده‌اش، به شما کمک خواهد کرد تا به پوستی سالم، تازه و جوان دست یابید. به یاد داشته باشید که استفاده منظم و صحیح از این دستگاه، کلید موفقیت در بهبود ظاهر و سلامت پوست شماست.

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده