،رم لب برای تزریق فیلر

هفت فرم لب پر طرفدار و جذاب برای تزریق فیلر و ژل

تزریق فیلر لب یکی از محبوب‌ترین روش‌های زیبایی در جهان است که به منظور برجسته‌تر و حجیم‌تر کردن لب و بهبود ظاهر انجام می‌شود. انواع مختلفی از فرم لب پس از تزریق فیلر وجود دارد که با توجه به ویژگی‌های صورت، سلیقه شخصی و انتظارات فرد انتخاب می‌شوند. با هم در ادامه بیشتر در مورد مدل های مختلف لب می‌خوانیم:
کلینیک الگانت ساری، با متبحرترین و باتجربه‌ترین پزشکان، با استفاده از برندهای معتبر فیلر، تزریق فیلر لب را برایتان با بهترین کیفیت انجام خواهد داد تا جذابیت را به چهره‌تان هدیه دهید.

 

انواع فرم لب پس از تزریق فیلر

 

مدل‌های لب برای تزریق فیلر کدامند؟

فرم‌های مختلفی از لب وجود دارند که باید بر طبق ساختار چهره‌تان انتخاب شوند. فرم لب‌های طبیعی، روسی یا پر، قلبی، بالشتی، روسی ، هالیوودی و اصلاحی از نمونه‌های پرطرفدار هستند.

از کجا بدانم چه مدل از لب برای من مناسب‌تر است؟

شما انتظارات و پیشنهادات خود را با پزشک مطرح می‌کنید و ایشان علاوه بر نظر شما، بر طبق ساختار صورت و اطلاعات زیبایی شناسیش، تصمیم نهایی را برای فرم لب‌هایتان خواهد گرفت.

آیا تزریق فیلر  لب عوارض دارد؟

فیلرهای لب حاوی موادی مانند هیالورونیک اسید هستند که به طور طبیعی در بدن یافت می‌شوند و در نتیجه عوارض جانبی کمتری نسبت به سایر مواد پرکننده دارند.

آیا ماندگاری فیلر لب بستگی به مدل انتخابی نیز دارد؟

بله. ماندگاری فیلر، به عوامل مختلفی همچون ماده تزریقی، واکنش بدن و میزان تزریق دارد. در فرم های مختلف لب، میزان تزریق متفاوت است. هر چه حجم بیشتری فیلر تزریق شود ماندگاری تغییرات بیشتر است.

هزینه تزریق فیلر لب چقدر است؟

قیمت فیلر لب بستگی به برند فیلر تزریقی، دستمزد پزشک و تعرفه کلینیک و عوامل دیگر دارد. برای اطلاع از قیمت می‌توانید با کلینیک الگانت تماس بگیرید:

 

فیلر لب چیست؟

لب‌ها یکی از اجزای صورت هستند که فرمشان در زیبایی چهره اهمیت بسزایی دارد. یکی از راهکارهای پزشکی برای افزایش جذابیت فرم لب، تزریق فیلر و ژل لب است. فیلر لب، ماده‌ای است که با هدف افزایش حجم و برجسته‌تر کردن لب‌ها استفاده می‌شود. این مواد معمولاً از هیالورونیک اسید تشکیل شده‌اند که یک ماده طبیعی در بدن است و به دلیل سازگاری بالایی که با پوست دارد، عوارض جانبی کمتری نسبت به سایر مواد پرکننده دارد.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل لب

 

مواد تشکیل دهنده فیلر لب

فیلرها و ژل های لب بر حسب کاری که از آنها انتظار داریم متنوع هستند. انواع مختلفی از فیلرهای لب وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. برندهای مختلف فیلر لب، به نسبت‌های مشخصی از این مواد تشکیل شده‌اند:

 

هیالورونیک اسید: این ماده پرکننده محبوب‌ترین گزینه برای تزریق لب است زیرا با بدن سازگار است و عوارض جانبی کمی دارد. وظیفه آن حجم‌دهی و حفظ آب زیر پوست است. آبرسانی بافت نیز از دیگر کارهاییست که بر عهده هیالورونیک اسید است.

 

کلاژن: کلاژن یک پروتئین طبیعی در بدن است که با افزایش سن کاهش می‌یابد. این پروتئین مسئول جوانی و شادابی سلول‌های پوستی است و بافتهای آسیب دیده را ترمیم می‌کند. تزریق کلاژن می‌تواند لب‌ها را پرتر و حجیم‌تر کند و ظاهر بافت آن را شادابتر سازد.

 

پلی‌الکیل‌متاکریلات (PMMA): PMMA یک ماده پرکننده دائمی است که به دلیل ماندگاری بالایی که دارد، پرطرفدار است.

 

انواع فرم لب برای تزریق ژل و فیلر

فرم‌های مختلف لب برای تزریق فیلر و ژل وجود دارند. هر کدام بنا به سلیقه یا ساختار صورت برای تزریق انتخاب می‌شوند. برخی از مدل‌های رایج‌تر فرم‌های مختلف لب ازین قرار هستند:

فرم لب پس از تزریق ژل لب
مدل لب های مختلف پس از تزریق ژل و فیلر لب

فرم لب طبیعی یا کلاسیک

فرم لب نچرال (Natural)، کلاسیک یا طبیعی، از مدل‌های پر طرفدار تزریق ژل لب است. همانطور که از نام این مدل لب پیداست، در تزریق ژل لب طبیعی، تغییرات چشمگیری روی لب ایجاد نمی‌شود. در نسبتی که بین دو لب بالا و پایین است، در مدل کلاسیک، لب پایین دو سوم برجستگی کل لب و لب بالا یک سوم حجم لب را در بر می‌گیرد. البته باز هم به ساختار اولیه لب بستگی دارد و ممکن است لب نقصی داشته باشد که نیاز باشد این نسبت کمی جابجا شود.

متقاضیان این نوع تزریق، بیشتر افرادی هستند که بر اثر بالا رفتن سن، حجم طبیعی لب‌های خود را از دست داده‌اند و می‌خواهند لب‌هایشان به حالت طبیعی بازگردد.

 

فرم لب روسی عروسکی

مدل لب روسی عروسکی (Russian Doll) از مدل‌های جذاب فرم لب است. می‌دانید عروسک‌های ماتروشکای روسی چیستند؟ عروسک‌های تو در تویی هستند با چهره زنی زیبا با لبی برجسته. نام این فرم لب از این عروسک روسی گرفته شده است.

به علت تزریق بیشتر در ناحیه میانی لب بالا، گودی لب برجسته‌تر شده و به سمت بالا متمایل می‌شود. به همین علت به آن مدل چادری نیز می‌گویند.

در این مدل لب، تزریق در وسط لب‌ها بیشتر و در گوشه‌ها کمتر است.

 

فرم لب کمان کیوپید

در مدل لب کمان کیوپید (Subtle Cupid’s Bow) تزریق در میانه لب بالایی بیشتر انجام می‌شود تا کمان لب بالا بیشتر به چشم آید و برجسته‌تر شود. قسمت بالای لب پرتر به نظر می‌رسد در نتیجه از فیلرهایی بر پایه هیالورونیک اسید بیشتر برای این مدل استفاده می‌شود. خطوط بیرونی لب نیز کمی به سمت جلو می‌آیند و مرز جذابی برای لب ایجاد خواهد شد.

 

فرم لب بالشی

مدل لب بالشی (The Plush Pillow) به فرمی می‌گویند که نرم و حجیم و بدون چین خوردگی باشد. این مدل لب، پهن‌ و صاف است و لب بالا و پایین به یک اندازه تزریق خواهد شد.

 

فرم لب قلبی

در فرم لب قلبی (Youthful Heart Shape) لب به شکل قلب درمی‌آید. به این شکل که وسط لب پایین پر می‌شود، به تدریج به طرفین نازک شده و انحنای لب بالایی برجسته می‌شود.

بیشترین تمرکز این مدل، افزایش حجم در مرکز لب‌هاست. به همین خاطر، به مدل روسی شبیه است. اگر می‌خواهید تصور واضح‌تری از شکل لب قلبی داشته باشید، لب‌های هنرمند مشهور، تیلر سوییفت به این شکل است.

 

فرم لب هالیوودی

در مدل لب هالیوودی (Hollywood Glamour) تزریق به یک میزان روی هر دو لب بالا و پایین انجام می‌شود. هدف آن متقارن کردن اندازه لب‌ها، اصلاح ساختاری آن و حجیم کردنش است. ظاهر لب‌ها با این شیوه بهبود یافته و لب بالا و پایین، به یک میزان برجسته می‌شود. مدل لب‌های آنجلینا جولی هالیوودی است.

 

فیلر لب اصلاح افتادگی الگانت

فیلر لب اصلاح افتادگی الگانت (Elegant Droop Correction)، تکنیکی است که عدم تقارن لب را اصلاح میکند. این روش برای دستیابی به ظاهری متعادل و متقارن طراحی شده است. در این تکنیک، فیلر در زیر گوشه دهان تزریق می‌شود. ژل در زیر دهان، برای بلند کردن لبهای افتاده و تغییر ساختار آن بکار می‌رود. افرادی که به شکل طبیعی لب‌هایی افتاده یا رو به پایین دارند و می‌خواهند ظاهری جوانتر داشته باشند، کاندیدای ایده‌آلی برای این روش هستند. معمولا برای رفع افتادگی لب، در کنار فیلر، بوتاکس نیز تزریق می‌شود تا ماهیچه‌هایی که گوشه‌های لب را به سمت پایین می‌کشند محدود شوند.

بیشتر بخوانید: توصیه‌ها و اقدامات پس از تزریق فیلر لب

تزریق فیلر لب در کلینیک الگانت، ساری

کلینیک الگانت، با دارا بودن پزشکانی ماهر و با تجربه، خدمات پزشکی زیبایی را به بهترین نحو ارائه می‌دهد. برای تزریق فیلر و ژل لب توسط بهترین‌های استان، در فضایی کاملا استریل و با فیلرهایی با برندهای معتبر، الگانت را انتخاب کنید. همین حالا برای رزرو نوبت ویزیت رایگان پزشک، با ما تماس بگیرید:

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده