بوتاکس چشم گربه ای

بوتاکس چشم گربه ای

بوتاکس چشم گربه ای یک روش زیبایی است که با تزریق بوتاکس به نواحی اطراف چشم، باعث می شود که چشم ها کشیده و بادامی شکل شوند. این روش مزایای زیادی، از جمله رفع چین و چروک، لیفت ابرو، افزایش جذابیت و اعتماد به نفس دارد. بوتاکس چشم گربه ای نسبت به روش های جراحی، عوارض جانبی کمتر، دوره نقاهت کوتاه تر و نتایج برگشت پذیر تری دارد. برای انجام این روش، می توانید به کلینیک زیبایی الگانت ساری مراجعه کنید. همچنین باید قبل و بعد از تزریق بوتاکس، مراقبت های لازم را رعایت کرد. در این مقاله از وبلاگ کلینیک زیبایی الگانت شما را با این نوع بوتاکس، نحوه تزریق، دوام و ماندگاری بوتاکس چشم گربه ای و … آشنا می کنیم. پس اگر شما هم به این موضوع علاقه مند هستید این مطلب را از دست ندهید.

بوتاکس چشم گربه ای چیست؟

علت نام گذاری این بوتاکس این می باشد که زیرا زیباترین چشمان دنیا به گربه ها تعلق دارد؛ به همین دلیل نامش را بوتاکس چشم گربه ای گذاشتند. در نهایت افراد با انجام این بوتاکس چشمانی کشیده و زیبا خواهند داشت. این راه باعث تقویت و بالا بردن اعتماد به نفس در اشخاص و برطرف نمودن کامل چین و چروک ها می گردد که به طور موقتی می باشد. چون این روش موقتی بوده و دائمی نیست، پس بایستی پس از مدتی به صورت مجدد این بوتاکس را تزریق نمایید.

چنانچه فردی در گوشه ی چشمانش افتادگی داشته باشد و نیز این افتادگی دم ابرو را هم شامل شود، بوتاکس چشم گربه ای کمک شایانی در این باره کرده و به طور موقتی به بالا کشیده می شود. بوتاکس چشم گربه ای خطوط و چروک های دور چشم و افتادگی پلک را به طور کامل رفع می نماید. در نتیجه زیبایی چهره افزایش یافته و حس بهتری نسبت به چهره خویش خواهید داشت. مورد بسیار مهم این می باشد در تزریق بوتاکس چشم گربه ای هیچگونه خونریزی وجود نداشته و زخم نیز بوجود نخواهد آمد و بدون درد و خطر می باشد. چون متخصص فقط با یک سوزن مختص تزریق، مواد را در نقاط معین شده تزریق می نماید.

بوتاکس چشم گربه ای

نحوه تزریق بوتاکس چشم گربه ای چگونه است؟

همانگونه که در بالا تر بیان کردیم، کسانی که دارای چشمانی افتاده با چروک و خطوط هستند و خواهان کشیدگی در چشمان خویش می باشند، این بوتاکس راه مناسبی برای این افراد می باشد. جهت انجام بوتاکس چشم گربه ای اول باید پزشک متخصص باتجربه در این حیطه پیدا کرده و بعد جهت جلسه ی مشاوره با متخصص به مطب مراجعه نمایید. این متخصص اطلاعاتی کامل درمورد این روال به شما ارائه می نماید. پزشک، سلامت شما را مورد بررسی قرار داده و ماده ی بوتاکس را برای آزمایش و جلوگیری از هر نوع حساسیت احتمالی به شما تزریق می نماید.

بعد از پشت سر گذاشتن مراحل فوق و اطمینان حاصل شده ی پزشک جهت عدم مشکل و حساسیت های احتمالی، تزریق بوتاکس شما آغاز می گردد. دکتر شما اول کلیه نقاط اطرف چشم ها را ضد عفونی نموده و از بی حسی استفاده می نماید تا شما هیچ دردی نداشته باشید. بعد در مرحله آخر با سوزن مخصوصی، شروع به تزریق مواد بوتاکس در نقاط تعیین شده نموده و این کار به صورتی اعمال می گردد که چشم ها به سوی بالا کشیده شوند و چین و چروک های اطراف چشم تماما محو شوند. نکته قابل توجه در این قسمت برگزیدن پزشکی متخصص با تجهیزات مدرن می باشد و نباید این تزریقات توسط دکتران عمومی یا بیهوشی انجام گردد.

تزریق بوتاکس چشم گربه ای چه عوارضی دارد؟

همانطور که تزریق بوتاکس کاربرد های زیادی این روزها در اقسام پزشکی دارد، از ایمنی بالایی نیز برخوردار بوده و در حالت عادی عارضه های خاصی به همراه ندارد. مراجعینی که دچار مشکلات خاصی هستند بایستی از تزریق بوتاکس خودداری نمایند چون این کار موجب بروز مشکلاتی برایشان می شود. همان طور که می دانید تزریق بوتاکس چشم گربه ای در نواحی دور چشم انجام می شود و این نواحی از نظر حساس بودن در درجه بالایی قرار دارد، گاهی اوقات امکان دارد عوارض جانبی بعد از تزریق بروز دهند. همراه ما باشید تا درباره این عوارض اطلاعات کافی در اختیارتان قرار دهیم.

چنانچه متقاضی به مواد بی حسی آلرژی داشته باشد بایستی حتما پزشک خویش را مطلع سازد و در این صورت متخصص راه های دیگری جهت بی حس نمودن این نقاط امتحان می کند. عارضه هایی مثل قرمز شدگی نواحی تزریق، ورم، خون مردگی، عفونت و حتی خون ریزی گاهی رخ می دهد. موارد کم یاب که خیلی کم بروز می دهد هم تشخیص داده شده که مواردی مانند بی حس شدن چشم، تداخل در بستن چشم ها و ورم پلک پایین که موقعیت های بسیار کم دیده شده اند که این روزها چندان این عارضه ها به چشم نمیخورند. در هر صورت برگزیدن کلینیک و پزشک با تجربه و معتبر از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد و چنانچه دکتر دارای تخصص بالایی باشد و از روی اصول امور تزریق را اعمال نماید، عوارضش خیلی کم می شود.

دوام و ماندگاری بوتاکس چشم گربه ای

دوام این بوتاکس وابسته به یک عامل نبوده و علل گوناگونی در مقدار دوام آن نقش دارند. همانطور که می دانید راه های زیادی جهت داشتن چشم گربه ای وجود دارد اما کسانی که با بوتاکس اقدام به این کار می کنند نمایان است که مدت ماندگاری آن کمتر از سایر روش ها است. همینطور در عمل های زیبایی مقدار دوام به وضعیت بدنی شخص وابسته است و نمی توان به حتم بیان کرد که دوام این بوتاکس چقدر می باشد. افراد می توانند با مشورت با پزشکشان از این موضوع مطلع شوند. یک پزشک متخصص کلیه جوانب را برای فرد بیان نموده و از این طریق می توان اطلاعات بیشتر و دقیق تری کسب نمود.

ولی همانطور که ذکر شد بوتاکس چشم گربه ای مثل تزریق بوتاکس های دیگر حالت موقتی داشته و دوام همیشگی ندارند. به صورت حدودی میتوان مدت دوام تزریق این بوتاکس را بین 3 الی 6 ماه تخمین زد. همچنین بعد از سپری شدن این این مدت، فرد میتواند به پزشک خویش مراجعه نموده و بوتاکس خود را مجددا تزریق نماید که مقدار کشیدگی و زیبایی بوجود آمده در چشمانش و دیگر نقاط اطراف را حفظ کند.

در حالت عادی بعد از تزریق بایستی 7 تا 15 روز صبر نمود تا بتوان نتایج قطعی تزریق چشم گربه ای را مشاهده نمود. درباره عارضه های احتمالی هم بالاتر بیان کردیم که چنانچه این عارضه ها ادامه دار باشند، بایستی به متخصص مربوطه مراجعه نمود تا توصیه های لازم را بیان نماید. البته با لیفت نخ نیز می توان حالت چشم گربه ای را انجام داد و این کار هم در کنار بوتاکس کارایی خوبی دارد.

بوتاکس چشم گربه ای

دوام و ماندگاری بوتاکس چشم گربه ای

بعد از تزریق بوتاکس چشم گربه ای نکاتی وجود دارد که بایستی به صورت کامل رعایت گردد تا مشکل خاصی بروز ندهد. بایستی با پزشک خویش در ارتباط بوده و حتما در جلسه های مشاوره به طور حضوری مراجعه نمایید تا به نحو احسنت این دوران پس از تزریق را سپری نمایید. فرد با رعایت این نکات می تواند سلامت چشمان خویش را ضمانت نموده و به هیچ وجه دغدغه هیچ مشکل خاصی را در این رابطه نداشته باشد.

بعد از تزریق این بوتاکس مراجعین تا 7 روز نباید به هیچ وجه فعالیت های فیزیکی سنگین داشته باشند چون این امر موجب فشار به نواحی تزریق شده می شود. هر چند که فرد هیچ مشکلی در اعمال امور روزمره خویش نخواهد داشت و می توان روال سابق را به راحتی ادامه دهد. بعد از تزریق بوتاکس فوری سراغ خوابیدن نروید و تا 4 ساعت از دراز کشیدن و خوابیدن پرهیز نمایید. فشار آوردن و لمس کردن نقاط تزریقی پرهیز نموده و روی آن کمپرس سرد قرار دهید.

همینطور تا چند ساعت از رانندگی کردن خودداری نمایید و حتما داروهای تجویز شده توسط پزشک خویش را سر وقت استفاده کنید  و حتی الامکان در معرض نور خورشید قرار نگرفته و در صورت لزوم از عینک آفتابی مناسب استفاده نمایید. طبق توصیه های پزشک خویش تا زمان بهبود کامل از رفتن به استخر و شنا کردن خودداری نمایید. فرد بعد از تزریق بوتاکس چشم گربه ای امکان دارد کمی احساس سوزش داشته باشد که جهت بر طرف نمودنش می توان از کمپرس یاری گرفت. ورم ها و سوزش هایی که در نواحی تزریق احتمال دارد حس کنید، عادی بوده و با گذر زمان رفع می شود.

هزینه تزریق بوتاکس چشم گربه ای

هزینه این بوتاکس به علل گوناگونی وابسته می باشد. مقدار تزریق مواد بوتاکس اثر به سزایی در براورد قیمت آن دارد. همانطور که می دانید پزشک متخصصی که این بوتاکس را اعمال می کند هم در جمع این هزینه ها بی تاثیر نبوده و چنانچه متقاضی بوتاکس چشم گربه ای با حداقل عوارض و اصولی ترین متد هستید، احتیاج به یک متخصص ماهر با امکانات خوب دارید. لذا برگزیدن کلینیک معتبر و پزشکی حاذق یکی از معیار های دیگر معین کننده قیمت این بوتاکس می باشد.افراد می توانند با جستجو و بررسی، کلینیک و دکتر مورد نظر خویش را با قیمتی نازل پیدا نمایند که این بوتاکس را با کیفیتی بالا و مطابق استاندارد های لازم، تزریق نماید. در نتیجه کلیه این معیارها را بایستی در نظر داشت تا بتوان هزینه نهایی تزریق بوتاکس چشم گربه ای را معین نمود.

چه کسانی کاندیدای مناسب این بوتاکس هستند؟

کسانیکه چشم و ابروهایشان افتاده تر است و این موضوع موجب کاهش اعتماد به  نفس آنان می گردد، توسط بوتاکس چشم گربه ای، زیبایی را به چهره خود هدیه و می دهند و موجب بالا رفتن سطح تعتماد به نفس آنان هم می شود. همینطور کسانی که از عمل جراحی می ترسند و دوست ندارد زیر تیغ جراحی بروند، این بوتاکس نیز راه حل خوبی برای این افراد است. به طور کلی اکثر کسانی که در جستجوی برطرف نمودن چین و چروک و کشیدگی چشمان خویش می باشند، کاندیدای مناسب جهت تزریق بوتاکس می باشند.

بوتاکس چشم گربه ای در ساری و قائمشهر

متخصصان ما در الگانت از آخرین تجهیزات برای ارائه این خدمات استفاده می کنند. برای بهرمندی از خدمات بوتاکس چشم گربه ای کلینیک زیبایی الگانت در ساری و قائمشهر شما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید. همچنین می‌توانید برای رزرو وقت بوتاکس چشم گربه ای در الگانت کلیک کنید.

 

دوران نقاهت بوتاکس

تزریق این بوتاکس به خاطر عدم خطر و حداقل عوارضی که دارد، دوره نقاهتی ندارد. مراجعین با رعایت توصیه ها و مراقبات پیش و بعد از تزریق، قادر هستند بدون هیچگونه مشکلی به امور عادی خویش رسیدگی نمایند. همچنین نکاتی را که در بالاتر بیان نمودیم و نکات و دستورات پزشک خویش حتی بدون احتیاج به استراحت خاصی قادر خواهید بود به امور روزانه خویش رسیدگی نمایید. پس می توان با آسودگی خیال تزریق بوتاکس را انجام داد بدون این که اضطراب اختلالات بعد از تزریق را داشته باشید.

جهت ایجاد چشم گربه ای به چند جلسه احتیاج است؟

جهت ایجاد چشم گربه ای با تزریق بوتاکس، به چندین جلسه احتیاج می باشد. برند بوتاکس به کار رفته هم اثر به سزایی در تعداد این جلسه ها دارد چون بعضی از برندها برای ایجاد چشم گربه ای نیازمند تعداد زیادتری از جلسات تزریق می باشد ولی به صورت میانگین 3 تا 6 ماه زمان می برد تا بوتاکس مصرف شده نیاز به تمدید داشته باشد. بعد از گذشت زمان مذکور میتوان مجددا نزد پزشک رفته و بوتاکس چشم گربه ای را تزریق نمود.

نتایج تزریق بوتاکس چگونه بوده است؟

طبق گفته های بالا، تزریق این بوتاکس کاملا بیخطر و کاملا بدون درد می باشد. به طوری که با تزریق بوتاکس فرد هیچگونه خونریزی و جراحتی را در پوست مشاهده نخواهد نمود و نتایج بوتاکس کمی بعد تر از تزریق قابل مشاهده خواهد بود و در زمان کوتاهی میتوان تغییرات به وجود آمده و زیبایی چشم ها را به خوبی مشاهده کرد. دوام این مواد حدود 3 الی 6 ماه می باشد که بعد از آن می توان تمدید مجدد انجام داد.

بوتاکس چشم گربه ای

سخن پایانی

ما در این مطلب از اول تا آخر تزریق بوتاکس چشم گربه ای را گردآوری نمودیم. تا پس از خواندن این مطلب بتوانید اطلاعات کاملی راجع به بوتاکس کسب نمایید. فراموش نکنید که قبل از هر چیز با پزشک متخصص مشورت نموده در کلینیکی مجهز تزریق بوتاکس را انجام دهید. این نوع بوتاکس اغلب عارضه های جانبی سنگینی نداشته و این روزها با بالا رفتن مهارت پزشکان این عارضه ها به کمترین حد خود رسیده اند ولی در موارد استثنا و کمیاب که عوارضی مشاهده شد بایستی با دکتر مشورت نموده تا این عوارض باعث اضطراب مراجعین نشود.

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده