لیزر موهای زائد در ساری

دستگاه لیزر موهای زائد الکس تیتانیم ۲۰۲۴

دستگاه لیزر الکس تیتانیوم سوپرانو ۲۰۲۲ بهترین دستگاه موجود در بازار دنیا برای لیزر موهای زائد است. در کلینیک الگانت از این دستگاه برای لیزر موهای زائد استفاده می‌شود. برای اثبات برتری این مدل از دستگاه لیزر در ادامه با ما همراه باشید.

سوالات پرتکرار در رابطه با دستگاه لیزر الکس تیتانیوم ۲۰۲۴

آیا دستگاه لیزر الکس تیتانیوم درد دارد؟

با استفاده از تکنولوژی خنک‌کننده شما هیچ دردی حین لیزر احساس نخواهید کرد.

آیا لیزر با الکس تیتانیوم برای رنگ پوست تیره نتیجه می‌دهد؟

دستگاه الکس تیتانیوم با قابلیت تنظیم درجه رنگ پوست، برای هر طیف پوستی سازگار است.

آیا لیزر عوارض دارد؟

اگر در محیطی بهداشتی و اصولی انجام شود عارضه‌ای ندارد.

هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟

هزینه لیزر بستگی به عواملی چون نواحی انتخابی، کلینیک لیزر، دستگاه استفاده شده و … دارد. برای اطلاع از جزییات قیمت با الگانت تماس بگیرید.

پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر

وقتی تکنولوژی پیشرفت می‌کند، دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی نیز بهبود می‌یابند و ضعف‌هایشان برطرف می‌شود. یا این‌که امکانات جدید به آن‌ها اضافه خواهد شد. پس مهم است که دستگاهی مدرن و به‌روز باشد. دستگاه لیزر الکس تیتانیوم ۲۰۲۲ بهترین و به‌روزترین و مجهزترین دستگاه لیزر موجود در کلینیک‌های پزشکی است. دستگاه‌های فرسوده یا با تکنولوژی قدیمی ممکن است به پوست آسیب برسانند، دردناک باشند یا نتیجه‌ی دلخواه را ارائه ندهد و درصد موهایی که حذف می‌کند کم باشد.

بی‌درد بودن دستگاه لیزر الکس تیتانیوم

طراحی دستگاه لیزر به شکلی است که فولیکول یا پیاز موی شما را نشانه می‌گیرد و با حرارت بالا فولیکول را می‌سوزاند. شما گرمای ملایمی احساس خواهید کرد. همزمان حالتی شبیه به سوزن سوزن شدن نیز در سطح پوستتان حسمی‌کنید. میزان درد بستگی به دستگاه لیزر دارد.

در دستگاه لیزر الکس تیتانیوم ۲۰۲۴ به خاطر تکنولوژی جدیدی که در آن به‌کار رفته میزان درد به حداقل خواهد رسید و تقریبا چیزی حس نخواهید کرد. احساس گرمایی که اشعه مادون قرمز ایجاد می‌کند نیز با دستگاه مجزای خنک‌کننده که در کنار دستگاه اصلی وجود دارد از بین خواهد رفت. در واقع دستگاه لیزر الکس تیتانیوم دو خنک کننده (کولینگ) پس با خیال راحت و بدون ترس از درد، از لیزر لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: فواید لیزر موهای زائد

دارای تکنولوژی حذف موی سریع SHR

دستگاه‌های لیزر جدید، با پیشرفت تکنولوژی، امروزه از امکانات و تجهیزات مدرن‌تری به نسبت قبل برخواردارند. تکنولوژی حذف موی سریع SHR نیز جزو امکاناتی است که به تازگی در دستگاه‌های لیزر موی زائد استفاده می‌شود. در SHR از نور کم‌انرژی استفاده می‌کند. این نور را از طریق پالس‌های خیلی سریع به سطح پوست می‌رساند. این روش بسیار ایمن است زیرا دیگر دستگاه به شکل ناخواسته به سلول‌های بدن آسیب نمی‌رساند و فقط فولیکول مو را هدف قرار خواهد داد.

در گذشته در دستگاه‌های لیزر موهای زائد از تکنولوژی IPL استفاده می‌شد. به این معنی که نور پالس بسیار شدید بود و تعداد شات‌ها کم. اما در روش امروزی SHR حذف مو سریع‌تر است. این تکنولوژی حتی میزان درد را نیز بسیار کاهش می‌د‌هد زیرا شدت نور و گرمای کمتری را به پوست انتقال می‌دهد در حالی که اثر بخشی آن بیشتر است.

مناسب برای تمامی طیف‌های پوست

مناسب برای تمامی طیف‌های پوست

فرقی ندارد پوست شما چه رنگی باشد. با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه‌های لیزر نیز ارتقا پیدا کردند و ضعف‌های سابق را ندارند. دستگاه لیزر الکستیتانیوم نیز از این امر مستثنی نیست.

این دستگاه، برای هر طیف پوستی قابل تنظیم است. با تغییر طول موج به راحتی می‌تواند موهای زائد پوست‌های تیره‌تر را نیز شناسایی و نابود کند. پس اگر از تعطیلات تابستانی کنار ساحل برگشتید و نگران تغییر رنگ پوست و جلسات لیزر هستید ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که با دستگاه جدید، برنزه شدن فرایند حذف موهای ناخواسته را مختل نخواهد کرد. البته داستان موهایی که بلوند روشن هستند یا رنگشان خاکستری و سفید است کمی فرق می‌کند. ممکن است دستگاه نتواند به راحتی آن‌ها را تشخیص دهد. برای حذف آن موها بهتر است از روش‌های دیگری همچون میکرونیدلینگ استفاده کنید.

حذف دائمی موی زائد

دستگاه لیزر الکس تیتانیوم از فناوری پیشرفته لیزر سه بعدی برای حذف موهای ناخواسته استفاده می‌کند. لیزر سه بعدی هنگام پالس به بافت پوست آسیب نمی‌رساند. حتی پس از جلسه نخست نیز مراجعین نتیجه را می‌توانند مشاهده کنند. پس از شش جلسه لیرز، بیش از هشتاد درصد موها از بین خواهند رفت. البته نتایج بر اساس انواع جنس مو، رنگ مو و سرعت رشد آن متفاوت است. فاکتورهای هورمونی نیز بر سرعت حذف مو اثرگذارند. استفاده از دستگاه الکس تیتانیوم ۲۰۲۲ به شکلب کاملا ایمن منجر به کاهش مو در هر سانتی متر مربع از سطح پوست می‌شود. اشعه مادون قرمز دستگاه، کاملا پیاز مو را خواهد سوزاند پس مویی که فولیکولش تخریب شده است دیگر هرگز رشد نخواهد کرد. اگر مویی استقامت بیشتری به خرج داد و در جلسات نخستین از بین نرفت حتما در جلسات دیگر نابود خواهد شد.

مجهز به دو دستگاه خنک‌کننده (Ice Cooling)

دستگاه لیزر الکس تیتانیوم ۲۰۲۲ از فناوری ICE برای خنک کردن سطح پوست استفاده می‌کند. اشعه‌ی مادون قرمز دستگاه کمی حرارت تولید می‌کند تا فولیکول مو را بسوزاند. طی فرایند لیزر، مراجعه کننده گرما احساس خواهد کرد. فناوری کولینگ، از گرمای بیش از حد و احساس سوزش ناشی از لیزر پیشگیری می‌کند. دستگاه مجهز به خنک‌کننده در مقایسه با مدل‌های قدیمی‌ار دستگاه‌های لیزر موهای زائد درد بسیار کمتری ایجاد می‌کنند و لیزر کننده عملا متوجه چیزی نخواهد شد.

 

پک لیزر کلینیک الگانت ساری
پک لیزر کلینیک الگانت ساری

دستگاه لیزر الکس تیتانیوم ۲۰۲۴ دقت بسیار بالایی دارد. به خوبی می‌تواند از روی اختلاف رنگ، پیاز مو را شناسایی کند و آن را بسوزاند. به‌خاطر پهنای خوب هندپیس (دسته‌ی لیزر) و سرعت بالای شات‌ها، همه‌ی قسمت‌های بدن لیزر می‌شود و هیچ نقطه‌ای جا نمی‌ماند. همین قابلیت موجب شده در مساحت‌های پهن‌تر بدن مثل کمر و ران این دستگاه به خوبی و با سرعت عمل کند. حتی به‌خاطر مدل هندپیس و دقت بالای دستگاه، قسمت‌هایی که لیزر آن سخت است و پستی و بلندی دارد، مانند کشاله ران، ناحیه تناسلی و زیر بغل به راحتی لیزر خواهد شد.

سرعت بالای لیزر دستگاه الکس تیتانیوم ۲۰۲۴

به علت دارا بودن تکنولوژی حذف موی سریع SHR، دستگاه الکس تیتانیوم سرعت بالاتری نسبت به مدل‌های دیگر دستگاه‌های لیزر دارد. بدین صورت که تعداد شات‌هایش در ثانیه بالاتر است و مساحت بیشتری را می‌تواند در دقیقه لیزر کند. احتمالا فقط یک ربع تا بیست دقیقه زمان نیاز دارد تا کل بدن را لیزر کند. مراجعه کننده علاوه بر این‌که برای روش‌های سنتی حذف مو همچون تراشیدن یا اپیلاسیون وقت نمی‌گذارد بلکه در مدت زمان جلسات لیزر هم وقتش صرفه‌جویی خواهد شد و مراجعه به کلینیک برایش کسل‌ کننده نخواهد بود.

دستگاه لیزر الکس تیتانیوم بانوان مدل 2022
دستگاه لیزر الکس تیتانیوم بانوان با سه طول موج مناسب با هر تیپ پوستی در کلینیک الگانت

دارای سه طول موج (الکساندرایت، دیود، ان‌دی‌یاگ)

به‌روزترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های لیزر مجهز به سه طول موج هستند. دستگاه الکس تیتانیوم نیز یک چنین ویژگی را داراست. این سه طول موج الکساندرایت، دیود، ان‌دی‌یاگ هستند. این قابلیت باعث می‌شود همه‌ی نوع مو از روشن گرفته تا تیره، ضخیم یا نازک با هر جنس و طیف پوستی جوابگو باشد. لیزر رنگ پوست تیره در گذشته چالش برانگیز بود اما اکنون به لطف این ویژگی دستگاه، پوست تیره و برنزه نیز محدودیتی ندارد.

مزایای لیزر با الکس تیتانیوم بانوان مدل ۲۰۲۴ در کلینیک الگانت

آن‌چه که گفته شد در مورد فواید این دستگاه بود. در کلینیک الگانت نیز از دستگاه الکس تیتانیوم برای لیزر استفاده می‌شود. مزایای آن در کلینیک ما، بهترین مرکز پوست، مو و زیبایی ساری بدین شرح است:

 • لیزر بدون درد با جوابدهی سریع
 • ویزیت و مشاوره رایگان با پزشکان مطرح و باتجربه
 • حضور دائمی پزشک در کلینیک
 • مناسب با تمامی تیپ‌های پوستی آقایان
 • انجام لیزر توسط اپراتور آقا
 • دستگاه الکس با سه طول موج (الکساندرایت، دایود، ان‌دی‌یاگ)
 • دارای دو کولینگ (سردکننده قوی)
 • دارای سرویس بهداشتی و حمام مجزا برای رفاه مراجعین
 • عدم نیاز به بی‌حسی موضعی
 • از بین رفتن ۸۰ درصد موها پس از پایان دوره لیزر
 • محیطی امن و استریل
 • تسریع مراحل درمان با هندپیس آمریکایی
 • رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی مطابق با استاندارد‌های FDA
 • تهیه مواد اولیه و لوازم مورد نیاز به طور مستقیم از واردکننده‌های معتبر تهران

بیشتر بخوانید: آیا پس از انجام لیزر، موهای زائد دوباره رشد می کند؟

انتخاب مرکزی مناسب برای لیزر موهای زائد

در واقع مهم‌ترین چیزی که در یک کلینیک زیبایی باید به آن توجه کنید، رعایت بهداشت و اصول اولیه پزشکی است. با حضور دائمی پزشک در کلینیک‌های زیبایی، می‌توان تا حد بسیار زیادی از رعایت اصول بهداشتی اطمینان حاصل کرد. اما برای احساس امنیت بیشتر در حین لیزر لازم است در زمان انتخاب کلینیک لیزر منتخب خود، نکاتی را مد نظر قرار دهید

ویژگی‌های یک کلینیک خوب

 • در مرحله اول باید یک کلینیک پوست و مو انتخاب کنید که دارای تاییدیه وزارت بهداشت باشد و از لحاظ استاندارهای بین‌المللی کاملا معتبر باشد.
 • سپس از حضور پزشک در تمامی مراحل درمان، اطمینان حاصل کنید.
 • مطمئن شوید بهترین دستگاه برای شما استفاده می‌شود.
 • حضور پرسنل مجرب و آموزش دیده
 • رفتار محترمانه و دلسوزانه پزشک و پرسنل.
 • زمان بندی دقیق و بدون معطلی.
 • حضور اپراتور لیزرخانم ماهر.
 • دستگاه لیزر مناسب با هر تیپ پوستی، دارای سه طول موج (الکساندراین، دایود و ان‌دی‌یاگ)
 • قابلیت انتخاب دستی انواع رنگ و تیپ پوستی در دستگاه لیزر.
 • دارای سردکننده قوی برای جلوگیری از سوختگی پوست
 • ضدعفونی کردن کلیه ابزار و لوازم لیزر جلوی روی زیباجو
 • تعویض روکش هندپیس
 • استفاده از روتختی یکبار مصرف جلوی هر بیمار
 • استفاده از محلول قوی ضد ویروس و باکتری دکونکس روی هندپیس در حضور مراجعه کننده

 

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده