laser in sari

لیزر موهای زائد در ساری

اگر می‌خواهید لیزر موهای زائد در ساری را انجام دهید، کلینیک الگانت بهترین انتخاب است. این مجموعه پزشکی زیبایی، با توانمندترین پزشکان و کارکنان در خدمت شماست. دستگاه امریکایی لیزر الکس تیتانیوم سوپرانو ۲۰۲۴ ، با دو خنک کننده قدرتمند، موجب می‌شود کمترین درد را حین لیزر احساس کنید و بهترین نتیجه را بگیرید. فرقی نمی‌کند که رنگ پوستتان چیست. این دستگاه با سه طول موج، قابلیت آن را دارد که برای هر رنگ پوستی مناسب باشد. در این مطلب به شما خواهیم گفت که چرا کلینیک الگانت را انتخاب کنید.

 

سوالات متداول در مورد لیزر موهای زائد در ساری

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در ساری کدام است؟

کلینیک الگانت ساری، با دو دستگاه مجهز و قدرتمند لیزر، به همراه سری شخصی لیزر، با مشاوره رایگان پزشک، بهترین انتخاب است.

آیا لیزر موهای زائد موجب انتقال بیماری‌های پوستی می‌شود؟

در کلینیک الگانت، از سری شخصی هندپیس لیزر استفاده می‌شود و هر فرد سری مخصوص به خود را داراست که امکان ابتلا به بیماری‌های واگیر را به صفر می‌رساند.

لیزر موهای زائد درد دارد؟

بستگی به دستگاه و عملکرد اپراتور لیزر دارد. دستگاه لیزر تیتانیوم سوپرانو، با دو کولینگ (خنک کننده) میزان درد را بسیار کاهش داده و شما درد چندانی احساس نخواهید کرد.

هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟

بستگی به محدوده‌هایی که قرار است لیزر شود و موارد دیگر دارد. در مجموعه ما این اطمینان خاطر به شما داده می شود که در نهایت دقت و کیفیت خدمات ارائه داده و با هزینه حداقلی دغدغه مالی نخواهید داشت. حتی با وام زیبایی می توانید خدمات مختلف زیبایی انجام داده و در اقساط ۱۲ ماهه پرداخت کنید. برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد در ساری، کلینیک الگانت، تماس بگیرید:

 

چرا برای لیزر موهای زائد در ساری، کلینیک الگانت را انتخاب کنیم؟

کلینیک الگانت، یک مرکز پزشکی معتبر در زمینه زیبایی، پوست و مو در ساری است. در این قسمت، ویژگی‌ها و مزایای این کلینیک را برای لیزر و دیگر خدمات زیبایی به شما به شکل مختصر خواهیم گفت:

 • ویزیت رایگان پزشک قبل از انجام فرایند لیزر
 • حضور دائمی پزشک در کلینیک
 • اتاق لیزر مجهز به حمام و سرویس بهداشتی مجزا برای رفاه مراجعین
 • محیطی بهداشتی و استریل
 • استفاده از سری شخصی هندپیس برای هر فرد
 • استفاده از روتختی یک بار مصرف که برای هر بیمار تعویض خواهد شد
 • اپراتورهای لیزر ماهر با رفتاری حرفه‌ای و محترمانه
 • زمان بندی دقیق و بدون معطلی
 • پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری کارکنان
 • انجام بدون درد فرایند لیزر موهای زائد به علت وجود دو خنک کننده و متعاقب آن عدم نیاز به بی حسی
 • پاسخ دهی مطلوب برای هر رنگ و تایپ پوستی
 • حضور اپراتور مرد برای لیزر موهای زائد آقایان
 • رعایت تمام اصول بهداشتی مطابق با استانداردهای انجمن غذا و داروی امریکا FDA
 • نتیجه مطلوب و از بین رفتن اکثر موهای زائد پس از اتمام دوره
 • موقعیت مکانی مناسب در مرکز شهر و دسترسی آسان به کلینیک

 

سرعت بالای دستگاه لیزر الکس تیتانیوم ۲۰۲۴

دستگاه تیتانیوم سوپرانو ۲۰۲۴، دارای قابلیت SHR (حذف سریع مو) است. این ویژگی در معدود دستگاه‌های لیزر موجود در ایران است و از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. عملکرد آن نیز به نحوی است که از نور کم انرژی استفاده کرده و از طریق پالس‌های خیلی سریع، فولیکول مو را هدف قرار می‌دهد.

برای حرکت هندپیس این دستگاه روی پوست، از اصطلاح اتوکشی استفاده می‌شود. این تکنولوژی بر خلاف مدل‌های پایین‌تر است که باید به شکل نقطه‌ای شات زده می‌شد، بخش‌هایی از پوست جا می‌ماند یا سرعت بسیار کمی داشت.

همین خصوصیت موجب شده، مراجعه کننده درد کمتری احساس کند. زیرا در SHR شدت انرژی به حدی است که سلول‌های پوستی آسیب نخواهند دید.

دستگاه لیزر با سه طول موج مناسب با هر تیپ پوستی در کلینیک الگانت
دستگاه لیزر با سه طول موج مناسب با هر تیپ پوستی در کلینیک الگانت

بیشتر بخوانید: دستگاه لیزر موهای زائد الکس تیتانیم ۲۰۲۴

 

ویزیت رایگان پزشک قبل از انجام لیزر موهای زائد در ساری، کلینیک الگانت

وقتی برای لیزر موهای ناخواسته، به کلینیک الگانت مراجعه می‌کنید، ابتدا پزشک، به صورت رایگان شما را ویزیت خواهد کرد. در این مشاوره اولیه، پزشک پوستتان را بررسی خواهد کرد. رنگ پوست، جنس آن، مشکلات و بیماری‌های پوستی و موارد پزشکی پراهمیت برای لیزر را تحلیل کرده و بر مبنای آن، به شما توصیه‌هایی خواهد کرد. سوالات و نگرانی‌هایتان را در این جلسه، می‌توانید با پزشک مطرح کنید. این امر، از استرس شما خواهد کاست. زیرا از یک مرجع مطمئن، اگاهی کسب می‌کنید.

پزشک حاذق و با تجربه الگانت، در کلینیک مستقر است. اگر مشکلی پیش آمده یا در طول دوره لیزر ابهامی به وجود آید، می‌توانید از راهنمایی‌های او بهره‌مند شوید.

 

لیزر موهای زائد در ساری، در یک فضای مجهز، امن و کاملا بهداشتی

در کلینیک الگانت ساری، فضای اتاق لیزر کاملا مجزا از مجموعه و با تجهیزات به‌روز است. قبل از آنکه وارد اتاق شوید، به شما پکیجی تحویل داده می‌شود. محتویات پکیج از این قرار است:

سری شخصی هندپیس

لباس یک بار مصرف

پماد زینک

مداد سفید برای نشانه گذاری سطح پوست

شما پس از تحویل پکیج، به رختکن هدایت شده که فضاهای مجزا دارد و با کمدهایی برای قرار دادن لباس‌ها و لوازم شخصیتان تجهیز شده و دارای کلید است. پس از تعویض لباس می‌توانید کلید را با خودتان به اتاق لیزر ببرید تا از امنیت لوازمتان مطمئن شوید.

اتاق لیزر محیطی کاملا پوشیده و آرامش بخش و زیباست. شما با احساس امنیت کامل می‌توانید فرایند لیزر را انجام دهید. در همان اتاق، سرویس بهداشتی و حمام مجزا نیز وجود دارد. برای رفتن به دستشویی نیاز نیست که از اتاق خارج شوید. حفظ کامل حریم شخصی شما اولویت کلینیک الگانت است.

یک لیزر سریع و بدون درد را تجربه کنید

در مجموعه الگانت، برای لیزر موهای زائد در ساری، فرایندی بدون درد و سریع را تجربه خواهید کرد. دستگاه مجهز تیتانیوم سوپرانوز ۲۰۲۴ دارای دو دستگاه کولینگ (خنک کننده) است. سطح پوست شما بر اثر سرمای ناشی از کولینگ، خنک خواهد شد و سوزش بسیار کمی را احساس خواهید کرد. در ضمن، این دستگاه به خاطر دقت در عملکرد، فقط فولیکول مو را نشانه می‌گیرد و پیاز را تخریب می‌کند. در نتیجه هیچ کاری با سلول‌های سالم پوست شما ندارد و آسیبی نخواهد رساند.

پس بدون هیچ ترسی، می‌توانید در مدت کوتاه، همه‌ی بدنتان را لیزر کرده و از شر موهای زائدتان برای همیشه خلاص شوید.

بیشتر بخوانید: فواید لیزر موهای زائد

نتیجه مطلوب برای هر رنگ و جنس پوست

تکنولوژی دستگاه الکس تیتانیوم ۲۰۲۴، به شکلی است که برای هر نوع تایپ پوستی جوابگوست.

بهترین دستگاه‌های لیزر، قادرند سه طول موج را پشتیبانی کنند. این دستگاه نیز چنین ویژگی دارد. سه طول موج الکساندرایت، دیود و ان‌دی‌یاگ با تنظیمات، می‌توانند از این دستگاه ساطع شوند. این قابلیت مهم موجب می‌شود، برای هر نوع و رنگی از پوست و مو جوابگو باشد. در گذشته، لیزر رنگ پوست تیره، چالش برانگیز بود زیرا دستگاه قدرت تفکیک بین سلول‌های پوستی و پیاز مو را نداشت. اما به لطف این ویژگی، پوست تیره و برنزه نیز لیزر می‌شود.

نواحی حساس بدن همچون زیر بغل یا کشاله ران نیز، بدون کمترین چالشی از موی ناخواسته زدوده خواهد شد.

سری شخصی هندپیس لیزر

هندچیس، همان دسته‌ای است که اشعه لیزر از آن ساطع شده و در تماس مستقیم با پوست شماست. اگر این بخش از دستگاه اصولی ضد عفونی نشود یا موارد بهداشتی حین لیزر رعایت نشود، ممکن است آلودگی‌ها و بیماری‌های واگیردار پوستی، از طریق تماس هندپیس با پوست منتقل شود.

وقتی برای لیزر موهای زائد در ساری، کلینیک الگانت را برمی‌گزینید، خیالتان باید از این بابت راحت باشد. چرا که شما سری هندپیس شخصی خواهید داشت و احتمال انتقال آلودگی صفر خواهد شد. این سری، یک کاور سیلیکونی ضخیم است که کاملا سطح هندپیس را می‌پوشاند. سلامت شما برای ما مهم است.

سری شخصی هندپیس
سری شخصی هندپیس لیزر

 

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در ساری

بر طبق هر آنچه گفته شد، کلینیک الگانت، بهترین مرکز برای لیزر موهای زائد در ساری است. این مجموعه پزشکی پوست، مو و زیبایی معتبر، با کادری درخشان و فضایی دلپذیر، پذیرای حضور شما عزیزان است. همین حالا برای رزرو نوبت مشاوره رایگان پزشک و لیزر موهای زائد با ما تماس بگیرید:

 نمونه‌هایی از قبل و بعد از لیزر موهای زائد در ساری، کلینیک الگانت

نتیجه مطلوب بهترین مرکز لیزر در ساری، کلینیک الگانت را در عکس‌های زیر مشاهده کنید:

 

لیزر موهای زائد
لیزر زیر بغل

 

لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد پشت لب
لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد دست
لیزر موهای پا
لیزر موهای زائد ساق پا
برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

قسمت های ضروری با * مشخص شده